paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MPlayer #1967351
    paca5
    Felhasználó

      vagy talan slack hiba? (elofordulhat… :blink: )
      [align=right][snapback]79982[/snapback][/align]

      Kétlem

      Hozzászólás: S_O_S !!! #1967336
      paca5
      Felhasználó

        sziasztok!
        nos fel akartam rakni a slack 2.6.7 kernelét és a kavarásnak az lett a vége, hoyg nem indul a rendszre mert összekuszálódatk a szálak és nem tudom, hoyg mi hova… :blush:  :blush:  :blush:

        [align=right][snapback]79814[/snapback][/align]

        Ugye ez alapján csináltad????
        ftp://ftp.slackware.hu/slackware/slackwar…7/README.initrd

        Hozzászólás: mplayer+ live cd #1967138
        paca5
        Felhasználó

          na, komolyan… nézegettem a video outputokat… úgy látom, az mplayer alig tud futni x nélkül!
          Na most akkor ezt hogy? Melyik az a driver, amit konzolban is lehet használni?
          kl223
          [align=right][snapback]79827[/snapback][/align]

          Természetesen ez nemigaz (de mutass nekem egy másik lejátszot ami tud)
          Szal a svga, fbdev, aa, libcaca ezekkel mind müxik konzolban is

          Hozzászólás: MPlayer #1967342
          paca5
          Felhasználó

            Egyébként stabilan megy.

            Hozzászólás: #1966913
            paca5
            Felhasználó
              Hozzászólás: Hibalista #1966644
              paca5
              Felhasználó

                Játék még itten
                http://www.kuulnyuuz.hu/flash/index.php
                jobb oldalt lehet elérni a régebbi news-okat
                Meg itten
                http://www.kuulnyuuz.hu/shockwave/index.php

                Hozzászólás: Hibalista #1966642
                paca5
                Felhasználó

                  Raktam fel még jétékot a fõlapra … 😀
                  [align=right][snapback]79212[/snapback][/align]

                  Na ezt egy Linuxos oldalon… :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: 😛 😛 😛
                  amugy itt van még 1-2 másik :)))))))
                  http://www.yetisports.org/englisch/playonline.html#

                  Hozzászólás: Hibalista #1966639
                  paca5
                  Felhasználó

                    Ha még angolt látsz ezeken kívül , akkor  passz….
                    [align=right][snapback]79210[/snapback][/align]

                    Már kezd alakulni :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

                    Hozzászólás: Hibalista #1966612
                    paca5
                    Felhasználó

                      13) Enyhén szólva nem mindegyik téma mûxik jól…
                      kl223
                      [align=right][snapback]79138[/snapback][/align]

                      Ez így van sztem 5-6 jól müködõd téma bõven elég..

                      Hozzászólás: Hibalista #1966611
                      paca5
                      Felhasználó

                        A 14-es hiba nekem teljesen jól ment. Userként, adminként, firefoxszal, konquerorral.

                        CSaba
                        [align=right][snapback]79182[/snapback][/align]

                        Nekem is ok-s a 14-s hiba kl223 ott akkor nálad van valami bibi

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,354