Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vagy talan slack hiba? (elofordulhat… :blink: )
[align=right][snapback]79982[/snapback][/align]Kétlem
sziasztok!
nos fel akartam rakni a slack 2.6.7 kernelét és a kavarásnak az lett a vége, hoyg nem indul a rendszre mert összekuszálódatk a szálak és nem tudom, hoyg mi hova… :blush: :blush: :blush:[align=right][snapback]79814[/snapback][/align]
Ugye ez alapján csináltad????
ftp://ftp.slackware.hu/slackware/slackwar…7/README.initrdna, komolyan… nézegettem a video outputokat… úgy látom, az mplayer alig tud futni x nélkül!
Na most akkor ezt hogy? Melyik az a driver, amit konzolban is lehet használni?
kl223
[align=right][snapback]79827[/snapback][/align]Természetesen ez nemigaz (de mutass nekem egy másik lejátszot ami tud)
Szal a svga, fbdev, aa, libcaca ezekkel mind müxik konzolban isEgyébként stabilan megy.
Játék még itten
http://www.kuulnyuuz.hu/flash/index.php
jobb oldalt lehet elérni a régebbi news-okat
Meg itten
http://www.kuulnyuuz.hu/shockwave/index.phpRaktam fel még jétékot a fõlapra … 😀
[align=right][snapback]79212[/snapback][/align]Na ezt egy Linuxos oldalon… :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: 😛 😛 😛
amugy itt van még 1-2 másik :)))))))
http://www.yetisports.org/englisch/playonline.html#Ha még angolt látsz ezeken kívül , akkor passz….
[align=right][snapback]79210[/snapback][/align]Már kezd alakulni :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
13) Enyhén szólva nem mindegyik téma mûxik jól…
kl223
[align=right][snapback]79138[/snapback][/align]Ez így van sztem 5-6 jól müködõd téma bõven elég..
A 14-es hiba nekem teljesen jól ment. Userként, adminként, firefoxszal, konquerorral.
CSaba
[align=right][snapback]79182[/snapback][/align]Nekem is ok-s a 14-s hiba kl223 ott akkor nálad van valami bibi
-
SzerzőBejegyzés