paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • paca5
    Felhasználó

      az avatárral még mindig van egy kis gond..
      az eredeti képet valamiért torzitja
      (nem fordítva lett az a 120×100???)
      Nekem ez az eredetim http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/slacki2.jpg

      paca5
      Felhasználó

        kl223 mér tudja az én írásaimat editálni?????

        paca5
        Felhasználó

          A hírbeküldés nem müx bejelentkezett felhasználoként!!

          ” Nincsen hozzáférése ehhez az erõforráshoz.”

          jó neked. nekem 404 error. és elszáll.

          kl223
          [align=right][snapback]79064[/snapback][/align]

          HUHA miket csinál ez??? ennek a üzinek a felét én írtam a másik felét kl223 erre az én nevemben jelenítette meg!!!!!!!!!!!!

          Azért mert a moderátorok írhatják a hozzászólásokat…

          ja, télleg. lehet, hogy én néztem el vmit, és a „válasz idézéssel” gomb helyett az „Edit”-et nyomtam meg… bocs, még kezdõ vagyok…

          paca5
          Felhasználó

            A hírbeküldés nem müx bejelentkezett felhasználoként!!

            ” Nincsen hozzáférése ehhez az erõforráshoz.”

            paca5
            Felhasználó

              A forumban a hozzászolásoknál a fastreplay a addreplay a options meg a newtopic kis ikonokat nemlehetne magyarítani??? mert a newbie usernek meg aki nembeszélni angolt lehet gondja lesz..

              paca5
              Felhasználó

                Idézet:
                „Egy kis kép, mely a hozzászólásban a nevednél látható. Egyszerre csak egy kép jelentítõdik meg; nem lehet szélesebb, mint 120 pixel, és nem lehet magasabb, mint 100 pixel. A mérete nem haladhatja meg a 6kByte-ot.”

                <_< <_<

                paca5
                Felhasználó

                  Az avataroknál mér csak 64×64 képet lehet betenni???
                  (bár ez nem olyan gond ami nagygond de nekem gond…:))

                  paca5
                  Felhasználó

                    Nekem teccik a new oldal meg a new forum is bár kicsit ismerkedni kell a a részeivel…
                    De azért hajrá… 😉 😉 😉 😉 😉 😉

                    Hajrá Paca!! Ismerkedni…;)

                    Hozzászólás: EL #1965977
                    paca5
                    Felhasználó

                      Ez megfelel?

                      THNX 😀 8) 😉

                      Hozzászólás: EL #1965975
                      paca5
                      Felhasználó

                        2 napja jött a SG hírlevél miben az egyik cikk arról szót ,hogy egy durva hibát találtak ismét. A találó csinált is egy próba weblapot – nem írták a címét – ahhol annyi kellett csak ,hogy egy ábrát 2 piros vonal közé kellett beemelni ! A gép máris fertözött volt és nyitott. Ennél csak a m$ válasza volt jobb , miszerint ez nem nagy hiba ,mivel a netezõ ugyse megy arra az oldalra 🙂

                        Errõl tudsz adni egy linket??? Kerestem az sg.hu oldalon de nemtaláltam :((

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 2,354