Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az avatárral még mindig van egy kis gond..
az eredeti képet valamiért torzitja
(nem fordítva lett az a 120×100???)
Nekem ez az eredetim http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/slacki2.jpgkl223 mér tudja az én írásaimat editálni?????
A hírbeküldés nem müx bejelentkezett felhasználoként!!
” Nincsen hozzáférése ehhez az erõforráshoz.”
jó neked. nekem 404 error. és elszáll.
kl223
[align=right][snapback]79064[/snapback][/align]HUHA miket csinál ez??? ennek a üzinek a felét én írtam a másik felét kl223 erre az én nevemben jelenítette meg!!!!!!!!!!!!
Azért mert a moderátorok írhatják a hozzászólásokat…
ja, télleg. lehet, hogy én néztem el vmit, és a „válasz idézéssel” gomb helyett az „Edit”-et nyomtam meg… bocs, még kezdõ vagyok…
A hírbeküldés nem müx bejelentkezett felhasználoként!!
” Nincsen hozzáférése ehhez az erõforráshoz.”
A forumban a hozzászolásoknál a fastreplay a addreplay a options meg a newtopic kis ikonokat nemlehetne magyarítani??? mert a newbie usernek meg aki nembeszélni angolt lehet gondja lesz..
Idézet:
„Egy kis kép, mely a hozzászólásban a nevednél látható. Egyszerre csak egy kép jelentítõdik meg; nem lehet szélesebb, mint 120 pixel, és nem lehet magasabb, mint 100 pixel. A mérete nem haladhatja meg a 6kByte-ot.”<_< <_<
Az avataroknál mér csak 64×64 képet lehet betenni???
(bár ez nem olyan gond ami nagygond de nekem gond…:))Nekem teccik a new oldal meg a new forum is bár kicsit ismerkedni kell a a részeivel…
De azért hajrá… 😉 😉 😉 😉 😉 😉Hajrá Paca!! Ismerkedni…;)
2 napja jött a SG hírlevél miben az egyik cikk arról szót ,hogy egy durva hibát találtak ismét. A találó csinált is egy próba weblapot – nem írták a címét – ahhol annyi kellett csak ,hogy egy ábrát 2 piros vonal közé kellett beemelni ! A gép máris fertözött volt és nyitott. Ennél csak a m$ válasza volt jobb , miszerint ez nem nagy hiba ,mivel a netezõ ugyse megy arra az oldalra 🙂
Errõl tudsz adni egy linket??? Kerestem az sg.hu oldalon de nemtaláltam :((
-
SzerzőBejegyzés