Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mplayer-t kell használni nem recseg tökéletes
csak XMMS-el használva zajongottPontosan!!
Code:mplayer -aop list=volnorm -ao alsa home/music/*.mp3Vagy véletlen sorrendben
Code:mplayer -aop list=volnorm -ao alsa /home/music/*.mp3 -shuffleBdede 2.6.7-s kernel van Slackihoz
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…es/linux-2.6.7/Leírás hozzá itten:
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…7/README.initrd(most a yahoo messengerre gondolok)
A yahoo meseengere kényes téma mert azt a yahoo adta ki és az olyan amilyen (sz@r)
Van viszont 2 progi ami jobb mint az erdeti yahoo-s
-gaim (ez az alap uhu része)
-sim (ebbõl meg van ubk-s csomag)
http://ubk.uhulinux.hu/1.1/pasic/sim_0.9.3….2-1.4_i386.uhuA kde-hez a magyarítás a 2. install cd-n van rajta…
Ami az evo függõségeit illeti. Menj el ide http://www.linuxpackages.net/mirrors.php
majd állítsd be a slapt-get-tet …
Amugy a swaret az kezeli a fõggõségeket is
http://www.swaret.org/-
legújabb stabil verzióját.
- A forrásban menj bele az include/freetype/config mappába, és nyisd meg az ftoption.h fájlt egy szövegszerkesztõvel.
- Találsz benne egy ilyen sort:
Code:/* #define TT_CONFIG_OPTION_BYTECODE_INTERPRETER */
Távolítsd el az elejérõl a /*-ot, a végérõl pedig a */-t:
Code:#define TT_CONFIG_OPTION_BYTECODE_INTERPRETER - Most már mehet a ./configure; make; make install.
Na megtörtént de semmi változás sajna…:-(
Nem rondák csak picit „életlenek” a betûk…netbetoltes bootkor, nehany progi felrakasa, stb 🙂
/etc/rc.d/rc.local fájlba ird bele (feltéve ha adsl-d van) adsl-start 🙂
progik meg itten…
http://www.linuxpackages.net/Ariszlo köszi az infot megcsinálom és megmondom az eredményt…
Amugy a google-l én is megtaláltam ezt tegnap de a http://www.linuxpackages.net/ oldalán megtaláltam a freetype2 csomagot gondoltam oki nem kell forrással bajlódni, feltettem és utána a Mozilla ba@szott müxeni elindult kb 1sec majd utána proci elkezdett pörögni 100%-n majd mozilla elszállt….Kiprobálom hátha forrásból jobban sikerül…
Ha mindenképp k@rválkodni akartok és félreléptek akkor én ezt javallom…
http://archlinux.org/Amugy a zámolyi kocsmának-serfõzdének Pedro a neve…
-
SzerzőBejegyzés