paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947660
    paca5
    Felhasználó

      Szal mind finom!!!! 😆  😆  Nem tudom próbáltátok-e már a zámolyi házi sört, az út melletti kocsmában árulják, ha vki járt már arra! Nagyon finom és rendes méretû az üveg, nem ilyen bébi adagos ( 0.5L ), hanem 1 L -es  😆  😆  Kár hogy nem a közelében lakom én sem…

      Na voltam zámolyon sörért meg voltam itten Fehérváron a SERMEN-ben.. 😛 😛 😛 😛 😛

      UUUU ezek milyen állat sört mérnek a sermenben még barna sör is van….

      Szal aki jár fehérváron a budai uton a Metavill-al szemben ne menjen el mellette …

      Hozzászólás: UHU letöltés????????????? #1959226
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: Zenehallgatás #1959100
        paca5
        Felhasználó
          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955133
          paca5
          Felhasználó

            Szasztok!

            Következõ az én gondom Slacki alatt valahogy tök unfrankok a betûk…
            Mintha kevésbé lennének a betûk élesek slacki alatt

            Hozzászólás: AIDE 0.10, Slackware 9.1, kernel-2.6.7 #1959013
            paca5
            Felhasználó

              Slackware alatt a forrásból fordított progik az /usr/local/bin könyvtárba kerülnek . Az aide-nak add meg a configure után merre is találja a te magad fordította progikat

              Hozzászólás: mount cdrom #1958975
              paca5
              Felhasználó

                Azért sztem annyira nem gáz az a supermount bár tudom volt olyan akinek gondja volt vele, de egy a winrõl áttért usernek tök jó, hogy nem kell mountolni. Szal sztem több a jó pont mi a rossz …

                Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958927
                paca5
                Felhasználó

                  Mindenesetre a mandrake 10 community tudta hasznalni az ntfs-t. Tokeletesen mukodott vele, leszamitva, hogy gallyravagta a wint alola 🙂

                  Hát ennyire bármelyik Linux tudja kezelni az ntfs témát max utána szarik elindulni a win

                  Hozzászólás: Miért szidják a susét ? #1958740
                  paca5
                  Felhasználó

                    Kb 1-2 éve volt errõl egy elég bõ vita az mplayer oldalán amikor is a fejlesztõk megkérték a disztri készítõket vagy fullosan tegyék bele az mplayert (mint pld uhu) vagy sehogy…
                    Ennek 2 következménye lett
                    1 Mplayer teretvesztett a xine-al szemben 🙁 🙁 🙁
                    2 Sok disztri rá sem tojt a dologra

                    Baromira nemértem pld a Suse vagy a Redhat-Fedora ezen hozzállását
                    A Linux nagy elõnye mindig is a megkötöttség nélküli szorakozás volt erre
                    bizonyos disztrok kiadnak olyan progikat amik csak félig tudnak müködni

                    Amugymeg petikex-nek mondom: ezt nézd meg
                    http://mplayerinstaller.uw.hu
                    Ezzel egy fullos mplayer-t fogsz kapni
                    (bár igaz SUSE alatt még senki sem tesztelte de itt az ideje)
                    (make,gcc meg a fejlesztõi dev fájok kellenek neki)

                    Hozzászólás: Miért szidják a susét ? #1958735
                    paca5
                    Felhasználó

                      de pl mutass egy olyan médialéjátszot mint a windows mediaplayer 9
                      vagy webszerkesztõt mint a dreamweaver

                      Ez a gond a SUSE-val sajna a userek azthiszik az a kiherélt mplayer meg a xine nem is tud lejátszani semmit sem PEDIG LE TUD J

                      Hozzászólás: UHU-t optimalizáltabban! #1945335
                      paca5
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 2,354