Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mekkora gép szükséges egy 50 usert kiszolgáló ftp-nek?
Hali!
A fórum az elõbb írt valami problémát a mysql-el kapcsolatban… minden rendben van?
Helpeljetek meg lécci
Helpegjetek… így olvastam félre. 😀
Részleteznétek?
Az oldalsávra feltett jelenlévõk listájából kiindulva vagy egy hozzászólás PSzasztok
Rezsõ barátom kérdezett ma egy olyat….gondoltam hátha ti tudtok segíteni:
„”Hogyan lehet asf-bõl valami normális formátumba konvertálni hangot. Azt tudom, hogy vagy az mplayer-rel, vagy a mencoder-rel lehet audio dump-ot csinálni, de hogyan? jó a wav is, azt már át tudom myomni mp3-ba, vagy ogg-ba.””5let????
ffmpeg -formats
(lehet írtam egyszer ezt…)
usb2eth PegasusII meghajtóprogramja rendszeresen elszáll…Миндйарт атжалток КДЕ-ре es kiprobalom ott is.
Láttam fórumokon így gépelt angol szöveget… egész sûrû rengeteget… google rátalált, miközben angol kifelyezésre kerestem.
LD_LIBRARY_PATH környezeti változó hiányos esetleg?
Szerinted lehetséges importálni egy -nem inditható- win2000 registry-jét?
Ha arra gondolsz, hogy újratelepíted az w2k-t, majd importálod a registryt, akkor SZVSZ úgy el*od az új telepítést, hogy öröm lesz nézni, mikor harmadjára is felteszitek.
Kitalálhatnánk, hogyan lehet helyrehozni… azonban több tapasztalt szürke állományra (F
-
SzerzőBejegyzés