Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pár éve delphi-vel a Win2K imaging komponenseit felhasználva készítettem dokumentumarchiváló programot.
Ezzel kapcsolatba kis gondolatébresztõt had ajánljak programozó lelkületûeknek:
http://www.phpbuilder.com ]]]További jó olvasgatást
Nekem a Canon N676U -val a sane-nál szebb képet ad (legalább is a függõleges csíkosodása elmarad), ámbár szerintem a sane – vagyis plustek meghajtó – képe élesebb… és minta gyorsabb is lenne a beolvasás.
Ez a vuescan 150 dpi-nél is darabosan lépteti az olvasófejet…Szia!
Találtam még egy weblapot, ahol olvastam hogy a D660U-t is támogatja a program (vuescan).
… ellenben mintha zárt forráskódú lenne a program.jó bogarászást.
Model=TOSHIBA MK2018GAP, FwRev=M1.42 A, SerialNo=42K77759T
…
BuffType=unknown, BuffSize=0kB
…
UDMA modes: udma0 udma1 udma2 udma3 udma4 *udma5Timing buffered disk reads: 64 MB in 3.25 seconds = 19.69 MB/sec
udma100 2.4.21-es kernelen megy tökéletesen?
A névkiszolgálód címét érdemes lenne megtudnod… hisz ez oldja fel a beírt nevet IP címmé
(pl.:www.index.hu -] 217.20.134.241)Igen, hát rájöttem a titok nyitjára.
„Telepített frissítõcsomagok megjelenítése” négyzetet bekapcsolva megjelenik a rejtett csomag… mellette egy szemetesládához hasonló ( ?! …ez ugrott be róla 🙂 ) ikon jelenik meg.Találtam még egy írást, talán segít:
http://www.busim.ee.boun.edu.tr/doc/suppor…update-rpm.html… sõt, Magyarországon is… bár egy panellakás vagy belvárosi bérlakás helyett inkább egy szép kertesházba helyezném õket… szép tengerparton.
-
SzerzőBejegyzés