Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia!
Beleolvasok, lehet megtalálom, viszont több szem többet lát, ezt találtam:
http://www.suse.de/~nashif/autoinstall/8.2…html/index.htmlvárom, hogy PAZO hozzászóljon a témához, ha még nem tette meg…
Annyit tennék hozzá, hogy ha Erdélybe, Felvidéken vagy Kárpátalján élnék, olyen embereket boldogan lakotársul fogadnák, akik név szerint jelentek meg ebben a könyvben.
kylix témában nézzétek meg a következõ oldalt:
http://www.kylix-patch.de.vu/
k3fix – unofficial patch – sok hiba javítása
egy kylixben írt programhoz tudtommal csak libborqt* lib-eket kell mellékelniEz jónak tûnik, úgy elsõ olvasatra… köszönöm a címet.
4.3-asat töltötted le?
… ffmpeg.sourceforge.net
USB2 felületû webkameráról hallott már valaki?
Egy Orange iBOT2 gyártmányút találtam, ami mûködhet linuxon.
Szeretnék nagyobb választékból szemezgetni… minõség kontra ár alapján.A NASA Ames Research Center-e is tetszik… csak ugye ez itt a földön… úgymond használhatatlan.
😀Eredetileg USB2 webkamerát kerestem… kevéske a választék (Orange iBOT2), ami linuxon is mûködhet, vagy tud esetleg valaki még ilyen hardverrõl?
Hali!
A shop.linuxforum.hu-ra ilyet tennék még ki, ha lehetne:
FreePad]]]
LG Digital iPad]]]
Hitachi VisionPlate]]]et cetera]]]
et cetera]]]
et cetera]]](nagyon picik a link betûk… pedig lehet fordítva jobb lenne… mármint alapból nagyobbal írni, mint a normál szöveget)
tail -f -n40 /var/log/messages
vagy
less /var/log/messages|grep valami(debian logja alapján kitalálod)root-ként látod (vagyis SuSE-nél ebbe a könyvtárba van… talán debian-ba is)
-
SzerzőBejegyzés