Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
xfontsel -el nézted, hogy van e ilyen betütípusod?
[align=right][snapback]116716[/snapback][/align]Köszi! Minden ok, csak az iso8859-1 helyett nekem iso10646 -om van csak (a többi szürke!)! Mit csináljak?
Csinálj szimlinket a so.2-rõl a so.3-ra!
Vagy tedd háttérbe &!
pedig ha megnézed az xfce doksit, vagy a faq-ot ott is ezt ajánlják, azt elképzelhetõnek tartom h pl uhu-ban alapból user grouphoz hozzá van rendelve a dolog, de nemtudom mert nem használtam, talán nézd meg az ottani sudoers file-t.
amúgy valami hasonlót kell beletenned a visudoval:
user ALL=NOPASSWD: /usr/sbin/xfsm-shutdown-helper
[align=right][snapback]115952[/snapback][/align]Ezt mondom, hogy az UHU-ban a sudoers file üres!!! De amit mondtál azért kipróbálom! Köszi!
u.i.:
Na jó, de én azt szeretném,hogy alapból az xfce menübõl menjen! Tudi nem kell hozzá sudo, mert az 1.2-es uhuban is megy, sudo nélkül!
Igen a glxgears-ra kilépett nálam a X, de slacki alatt megy. 😀
[align=right][snapback]115518[/snapback][/align]modprobe battery
modprobe acEz tuti kell ezekhez!
Több infó a kernel/ducumentaton/power/ alatt!
Hy!
UHU 1.1.1 alatt csak is Gnome ot használj kde nem biztonságos(ez a fordított KDE re nem vonatkozik)szétcseszi a rendszert[saját tapasztalat]
UHU 1.2rc1-3 nem vonatkozik mer azokba már KDE 3.3 van és megbízható…
[align=right][snapback]115297[/snapback][/align]Na ja, a vezérlõpultot felejtsd el! Ez nem windows!
Ez valoban eleg szomoru! Egyebkent erdekes modon az en laptop hdd-m nek is olyan hangja van, mintha zorogne benne vmi, pedig muxik rendesen! Ket hdd-m van, es mindkettonel tapasztaltam ezt!
-
SzerzőBejegyzés