Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sziasztok
olyat szeretnek csinalni hogy van egy halo kartya az internet fele eth0
es ezt leosztani 2 kartyara eth1 belso halo, eth2 ez d-link dwl-1000ap+ acces point
es ezeket korlatozni a letoltest es a fel toltest.
valaszokat elore is koszi.
[align=right][snapback]114287[/snapback][/align]Asszem már volt errõl szó itt is meg a hup-on is, mindenesetre, ha a guglival rákeresel sok érdekességet talász! Meg lehet oldani „kézzel is”, de vannak rá progik! itt nézz szét: http://freshmeat.net/search/?q=traffic+con…s&Go.x=0&Go.y=0
Nem tudom, hogy mitöl lehet, ilyet még nem tapasztaltam, de az utolsó iduláskor lefutó script-be írd be, hogy leállítsa, majd felhúzza a hálókártyát! Sajna jobbat nemtok <_<
1st
szvsz nézd meg az uhu-live-ot, ott meg van oldva!
Nem lehet, hogy külön boot partíciód van? Te meg nem csatoltad fel, csak a /boot könyvtárba másolgatsz?
Gnome Hanegerõszabályozó megnyitása
Beállítások
és ott beállíthatod, hogy az iGain is megjelenjen.
[align=right][snapback]112912[/snapback][/align]Igaz, hogy nem mostanság nyitottam ezt a topicot, de azért felhívnám a figyelmedet arra, hogy én gnome-alsamixer-t írtam, és nem a gnome hangerõszabályzóját! A kettõ nem ugyanaz! De mindegy, az aumix megoldotta annó!
Azért köszi, hogy próbáltál segíteni!Biztos, hogy nem a wifi-t ismerte fel eth0-ának?
-
SzerzőBejegyzés