PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: eJay-szerû zeneszerkesztõ Linux alá #1944765
    PcZolee
    Felhasználó

      Ha nem bánod a sok beszéd helyett, inkább mutatok egyet! Innen letöltheted: http://www.skale.org/
      Csak kicsomizod, jogot adsz a *.sh -ra, és enter!

      Hozzászólás: VLC Media Player! #1944865
      PcZolee
      Felhasználó

        Ez a GStreamer se rossz, de a VLC, azért jobb sztem 😉 , kár, hogy nem tudom belõni a skineket, pedig már sokmindent kipróbáltam :(. Másnál se megy? Próbálja már ki vki plíz!

        Hozzászólás: eJay-szerû zeneszerkesztõ Linux alá #1944763
        PcZolee
        Felhasználó

          Sajnos nem ismerek ilyet, és úgy emléxem már kédezte vki, hogy van-e ilyen linux alá, és nem igazán kapott választ! Különbörõ tracker-ek vannak, ha ilyen is jó keress rá, vagy írok! Egyébként wine-al nem fut a Dance(vagy pop, rave stb) eJay?

          Hozzászólás: VLC Media Player! #1944862
          PcZolee
          Felhasználó
            Hozzászólás: VLC Media Player! #1944857
            PcZolee
            Felhasználó

              „Természetesen”…

              Bocs :)!
              Todom, hogy az mplayer a király, de azért kiváncsi vagyok erre is!

              Hozzászólás: Vírusok mindenütt #1944786
              PcZolee
              Felhasználó

                Ez itt tényleg a linuxforum, de ne bántsátok már szegényt, én úgy vettem ki a szavaiból, hogy van linux is, meg win is a gépén! A win-rõl nem olyan könnyû lemondani (fõleg, ha olyan területen dolgozik/tanul)! A lényeg, hogy próbáljunk meg segíteni neki!

                Vannak linux alá is víruirtók, pl. kaspersky, rav antivirus stb! Keress vmilyen virusellenörzõt, és ezekkel nézd át a win-es partíciódat!

                Hozzászólás: nem tudok bejelentkezni rootként #1944191
                PcZolee
                Felhasználó

                  Nemááá’ Senki???
                  Csak én tudok mindig ilyen jókat kérdezni?

                  Hozzászólás: nem tudok bejelentkezni rootként #1944190
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Na erre varjatok gombot! Nem tudom, hogy miért, de csinálgattam ezt+azt a gépen, és utánna be akartam jelentkezni root-ként terminálról (XFCE alól)! Elindítom a terminált (akár xterm, akár a kde terminálja stb), beírom su, majd a jelszót, és erre azt kapom, hogy: Could not open session!
                    Mi lehet ez, miért csinálja? Ha átváltok karakteres felületre CTRL+ALT+F1, akkor ott be tudok jelentkezni root-ként, sõt, ha user-ként indulok, utánna is megy a bejelentkezés su -val!

                    Rendszer (jelenleg) UHU 1.1

                    Köszi

                    Hozzászólás: 2.6.5+grsec gubanc #1944565
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Errõl már volt szó, ez a grsec miatt van, néhány dolgot be kell konfigolni, és már jó is lesz! Nézz el ide: http://fellow.linuxforum.hu/
                      Itt le van írva, hogy mit, és hogy, de a fórumon is rákereshetsz!

                      Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941770
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Feltelepítettem a Corel 9-et UHU 1.1 alá, de induláskor ezt a hibát adja:

                        Code:
                        :~$ coreldraw

                        err:win32:CRITSECTION_WaitForCriticalSection Critical section 0x404bb9d4 (Unknown) wait timed out, retrying (20 sec)

                        err:win32:CRITSECTION_WaitForCriticalSection Critical section 0x404bb9d4 (Unknown) wait failed

                        err:seh:EXC_DefaultHandling Unhandled exception code c0000194 flags 0 addr 0x402c9418

                        A többi gondot megoldottam, de ez mi lehet?

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,617