Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha nem bánod a sok beszéd helyett, inkább mutatok egyet! Innen letöltheted: http://www.skale.org/
Csak kicsomizod, jogot adsz a *.sh -ra, és enter!Ez a GStreamer se rossz, de a VLC, azért jobb sztem 😉 , kár, hogy nem tudom belõni a skineket, pedig már sokmindent kipróbáltam :(. Másnál se megy? Próbálja már ki vki plíz!
Sajnos nem ismerek ilyet, és úgy emléxem már kédezte vki, hogy van-e ilyen linux alá, és nem igazán kapott választ! Különbörõ tracker-ek vannak, ha ilyen is jó keress rá, vagy írok! Egyébként wine-al nem fut a Dance(vagy pop, rave stb) eJay?
„Természetesen”…
Bocs :)!
Todom, hogy az mplayer a király, de azért kiváncsi vagyok erre is!Ez itt tényleg a linuxforum, de ne bántsátok már szegényt, én úgy vettem ki a szavaiból, hogy van linux is, meg win is a gépén! A win-rõl nem olyan könnyû lemondani (fõleg, ha olyan területen dolgozik/tanul)! A lényeg, hogy próbáljunk meg segíteni neki!
Vannak linux alá is víruirtók, pl. kaspersky, rav antivirus stb! Keress vmilyen virusellenörzõt, és ezekkel nézd át a win-es partíciódat!
Nemááá’ Senki???
Csak én tudok mindig ilyen jókat kérdezni?Na erre varjatok gombot! Nem tudom, hogy miért, de csinálgattam ezt+azt a gépen, és utánna be akartam jelentkezni root-ként terminálról (XFCE alól)! Elindítom a terminált (akár xterm, akár a kde terminálja stb), beírom su, majd a jelszót, és erre azt kapom, hogy: Could not open session!
Mi lehet ez, miért csinálja? Ha átváltok karakteres felületre CTRL+ALT+F1, akkor ott be tudok jelentkezni root-ként, sõt, ha user-ként indulok, utánna is megy a bejelentkezés su -val!Rendszer (jelenleg) UHU 1.1
Köszi
Errõl már volt szó, ez a grsec miatt van, néhány dolgot be kell konfigolni, és már jó is lesz! Nézz el ide: http://fellow.linuxforum.hu/
Itt le van írva, hogy mit, és hogy, de a fórumon is rákereshetsz!Feltelepítettem a Corel 9-et UHU 1.1 alá, de induláskor ezt a hibát adja:
Code::~$ coreldrawerr:win32:CRITSECTION_WaitForCriticalSection Critical section 0x404bb9d4 (Unknown) wait timed out, retrying (20 sec)
err:win32:CRITSECTION_WaitForCriticalSection Critical section 0x404bb9d4 (Unknown) wait failed
err:seh:EXC_DefaultHandling Unhandled exception code c0000194 flags 0 addr 0x402c9418
A többi gondot megoldottam, de ez mi lehet?
-
SzerzőBejegyzés