PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: „Játékkeresõ” #1943820
    PcZolee
    Felhasználó

      Nomeg az NFS: Underground-hoz van installer!

      Hozzászólás: térkép prg. Linux #1944277
      PcZolee
      Felhasználó

        Ja, vagy esetleg http://www.terkep.hu

        Hozzászólás: térkép prg. Linux #1944276
        PcZolee
        Felhasználó

          Háát, nem tudom, de ezeket nézd meg:
          http://cycleatlas.sourceforge.net/
          http://bbbike.sourceforge.net/

          Hozzászólás: PhotoShop 7 Linux alatt #1941662
          PcZolee
          Felhasználó

            Itt egy leírás az egészrõl:

            Photoshop 7, Office 2000, Kazaa Lite 2.4.2 mini-HOGYAN Wine-nal
            Ideje: December 07, vasárnap, 12:48:20 Szerzõ: arnyek

            Ha nem felelnek meg egyes népszerû programok Linuxos változatai, vagy nem találsz hozzá megfelelõ alternatívát, megpróbálkozhatsz az eredeti program Linuxon történõ futtatásával. Ebben jó barátod lesz a Wine.

            Ezen írás azt feltételezi, hogy rendelkezel feltelepített Wine csomaggal és rendelkezésedre áll egy fake windows meghajtó.

            Photoshop 7:
            tesztelt Wine verzió: 20030813
            wine /mnt/cdrom/setup.exe (installer indítása)
            wine photoshop.exe (Photoshop indítása a saját könyvtárából)

            Ha az installer kifagy telepítés közben:
            keresd meg a ~/.wine/config fájlban a következo részt:
            [AppDefaults_INS5576._MPx11drv]
            „Desktop” = „640×480”
            és kommentezd ki pontosvesszõvel:
            ;[AppDefaults_INS5576._MPx11drv]
            ;”Desktop” = „640×480”
            =========================================================
            Office 2000:
            tesztelt Wine verzió: 20030618
            wine /mnt/cdrom/setup.exe (installer indítása)

            Elõfordulhat, hogy telepítés közben az installer nem talál bizonyos fájlkokat, ez a CD másolásvédelme miatt van. Mountolásnál használd a -o unhide opciót.
            pl.: mount -t iso9660 -o unhide /dev/cdrom /mnt/cdrom
            Ha a Office1.cab fájlt nem találja, a ~/.wine/config fájlban a [DllOverrides] részhez szúrd be a következo sort:
            „cabinet” = „native”

            Ha ezt a hibát kapod telepítés közben:
            fixme:msi:MsiQueryProductStateA
            „{00160409-78E1-11D2-B60F-006097C998E7}”
            fixme:process:CreateProcessA (C:WINDOWSSYSTEMmsiexec.exe,…):
            NORMAL_PRIORITY_CLASS ignored
            fixme:msi:MsiEnableLogA 00000516 „E:Outlook 2000 Setup
            (0004)_MsiExec.txt” 0
            fixme:msi:MsiSetInternalUI 00000005 0x0
            fixme:msi:MsiInstallProductW L”D:data1Out.msi” L” „
            Call not implemented
            Akkor a fent említett [DllOverrides] részhez add hozzá az alábbi sort:
            „msi” = „native”

            A cikkben szereplõ telepítés az angol nyelvu Office 2000 CD-rõl történt és a következõ összetevõk lettek kiválasztva:
            Word
            Excel
            Powerpoint
            All filters
            Spelling checker
            (Office segédet NE válaszd ki! Indítás után fagyhalál!)

            Indítás:
            Word: wine winword.exe
            Excel: wine excel.exe
            Powerpoint: wine powerpnt.exe
            Access, Internet Explorer and Frontpage nem mukodik. :

            Ha problémáid vannak a mentéssel Word-ben, a ~/.wine/config fájlhoz add hozzá a következõ sorokat:
            [AppDefaultswinword.exeDllOverrides]
            „ole32” = „native”
            =================================================================
            Kazaa Lite 2.4.2
            tesztelt Wine verzió: 20030813
            wine kazaa_lite_kpp_242_english.exe (installer indítása)

            Másold a következo dll-eket a fake windows meghajtó c:windowssystem könyvtárába (jogtiszta Win98 SE CD-rõl):
            comctl32.dll
            commctrl.dll
            shdocvw.dll
            shlwapi.dll
            ole32.dll
            oleaut32.dll

            A következõ sorokat szúrd be a ~/.wine/config fájlba:
            [AppDefaultsKazaaLite.kppDllOverrides]
            „comctl32” = „native”
            „commctrl” = „native”
            „shdocvw” = „native”
            „shlwapi” = „native”
            „ole32” = „native”
            „oleaut32” = „native”

            Futtatás: wine kpp.exe

            Hozzászólás: houdini #1942879
            PcZolee
            Felhasználó
              Hozzászólás: 3 D desktop #1942975
              PcZolee
              Felhasználó

                🙁 🙁 🙁

                Hozzászólás: Segítség! Modem -Router- Config?! #1943362
                PcZolee
                Felhasználó

                  Tényleg nincs itt senki, aki tudna nekem írni egy szabályt ehhez? Már megvan minden dokumentáció stb, de nekem nem megy :(!
                  Vmi ötletetek van, hogy hol kérdezõsködjek?!

                  Köszi.

                  Hozzászólás: Blender: elsõ animáció 60 perc alatt #1943209
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Houdini-t ismeritek???
                    http://sidefx.vislab.usyd.edu.au/cd2_5.5.1…NIreelsmall.mov

                    Már próbáltam, de telepítés után midor indítom, akkor egy rakás error-os ablak ugrik be, amiket ha le-OK-zok, akkor se megy tovább! Nállad megy?

                    Hozzászólás: Segítség! Modem -Router- Config?! #1943361
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Senki? 🙁 🙁 🙁 😥 😥 😥
                      Na mindegy, akkor majdcsak rájöbök 🙁 …

                      Hozzászólás: Segítség! Modem -Router- Config?! #1943360
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Annyi haladás van, hogy be tudtam telnet-elni a modemre, innen már csak néhány parancs kérdése lenne, csak nem értek hozzá! Ha vkit tud segítsen légyszi! A Parancsokról, és beállításokról dokumentáció itt: http://www.speedtouch.com/pdf/ST500%20CLI%…uide%20R4.2.pdf

                        A lényeg az lenne, hogy kintrõl be tudjak ssh-zni, ftp-zni, és menjden egy web, ill. e-mail server!

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,617