PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem csúszik a Pingvinem! #1943367
    PcZolee
    Felhasználó

      Szal, így csináld:

      1. ALT+F1 (átlépsz a kozol-ra)
      2. belész root-ként!
      3. kiadod az init 3 utasítást
      4. belépsz mondjuk az mc-be, és enter-t nyomsz a *.run file-on. (ha nincs, akkor adj a futtatásra jogot!).
      5. Ha minden végigment, belépsz a /etc/X11 könyvtárba
      6. F4-el megnyitod az XF86Config file-t.
      7. A Section „Module” alatt felsoroltak közé beírod, hogy Load „glx”
      8. A Section „Device” alatt a Driver „nv” -t Driver „nvidia” -ra cseréled!
      9. Mented, és kilépsz.
      10. Kilépsz az mc-bõl, és beírod, hogy init 5

      Ha mindent jól csináltál egy nvidia logo-val fog indulni az X-ed!

      Hozzászólás: Segítség! Modem -Router- Config?! #1943359
      PcZolee
      Felhasználó

        Senki??? 😥

        Hozzászólás: UHU ablakkezelo-bug #1943412
        PcZolee
        Felhasználó

          Ja-Ja, a nautilus kavar, Xfce alatt is csinál olyat, hogy elindítás után megjelenik a desktopodon az összes gnome-os ikon :)! Ez lehet jó is, mert ugye Xfce alatt nincs ikon az asztalon :)! Próbáld kilõni a nautilus-t!

          Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941767
          PcZolee
          Felhasználó

            akárhová a konzolra, vagy a K-menü futtatás (ha KDE-t használsz) beírod, hogy sodipodi, és indul! Eltávolítás a telepítõkészlet könyvtárában kiadod (root-ként) a make uninstall parancsot!
            A Corel file pontos nevét be tudnád ide szúrni?! Vhonnan le szeretném szedni, hátha sikerülne vhogy belõni, hogy menjen!

            Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941765
            PcZolee
            Felhasználó

              Közben kész is lett! Elindítottam, és megy, szóval hajrá!

              Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941764
              PcZolee
              Felhasználó

                Csak a make install kell root-ként!
                Telepítéskor sok helyre pakolja a részeit, de ezt a make install-kor látni fogod! Indítani a sodipodi szóval tudod majd!

                Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941761
                PcZolee
                Felhasználó

                  Akinek Corel Photopaint kell, az letöltheti innen: ftp://ftp.zdf.de/pub/3satdownload/CorelPH…AINT9Lnx.tar.gz

                  Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941760
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    A Corel-hez itt egy install script, hátha így menni fog, olvast el a readme-t!

                    A telepítésrõl:
                    1. Kitömöríted a csomi tartalmát vhova, mondjuk mc-vel (LINUXOS partícióra).
                    2. belépsz a kitömörített progi könyvtárába.
                    3. Kiadod a ./configure parancsot.
                    4. ha az elõzõben nem volt hiba, akkor kiadod a make parancsot (ha hiba voilt írsz ide 🙂 ).
                    5. ha az elõzõben nem volt hiba, akkor kiadod a su -c „make install” parancsot (ez bekéri a root jelszót, majde felmásolja a megfelelõ helyre)!

                    Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941758
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Ez kell neked:

                      sodipodi-0.34.tar.gz
                      Source .gz

                      Hozzászólás: [email protected] #1942888
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Mert az Integrált (MV) chip-es TV tuner-ek leírását az nVidia nem adja ki, így nem tudnak rá progit írni! De próba, aztán kiderül! A Chrontel, és a különbözõ BTxxx chipsetesek mennek általában az nvtv-vel, és/vagy a yanc-al!

                      10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 1,617