Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én segítenék. Mondd, hogy hogyan! Jöhet ide vagy írhatsz mélt…
Én segítenék. Mondd, hogy hogyan! Jöhet ide vagy írhatsz mélt…
Ha jó online is, akkor:
http://www.buttongenerator.com/Ha jó online is, akkor:
http://www.buttongenerator.com/kinoval tömörítek dv-ből mpeg4-be, aztán kdenlive-val csinálom belőle a kész filmet/klippet ( otthonra bőven elég )
kinoval tömörítek dv-ből mpeg4-be, aztán kdenlive-val csinálom belőle a kész filmet/klippet ( otthonra bőven elég )
κто говорит?
VectoR wrote:Köszönöm az eddigi ajánlásokat de egyenlőre ez édes kevés a megvalósításig, várunk tovább és mivel a domén reg is pénz, én nem fogok értelmetlenül költekezni.Adj egy számlaszámot, sztem sokan utalnának egy vagy két ezrest… 🙂 Én legalábbis biztos!
Ha már csak annyit meg tudnánk valósítani, hogy a meglévő, de problémás hw-éknak ( amiket így vagy úgy beüzemeltünk ) a beizzítási menetét leírjuk egy oldalon összegyűjtve, már nagy segítség lehet, mind a fejlesztőknek, mind a felhasználóknak.uzsolt wrote:Különféle hardvereszközök támogatása: na, ez nagyon jó lenne, lehetne kezdeni rögtön az én usb-s irda eszközömmel ;DMilyen usb-s irdád van, ami (ma) nem megy linux alatt? made in by m$? 🙂
VectoR wrote:Köszönöm az eddigi ajánlásokat de egyenlőre ez édes kevés a megvalósításig, várunk tovább és mivel a domén reg is pénz, én nem fogok értelmetlenül költekezni.Adj egy számlaszámot, sztem sokan utalnának egy vagy két ezrest… 🙂 Én legalábbis biztos!
Ha már csak annyit meg tudnánk valósítani, hogy a meglévő, de problémás hw-éknak ( amiket így vagy úgy beüzemeltünk ) a beizzítási menetét leírjuk egy oldalon összegyűjtve, már nagy segítség lehet, mind a fejlesztőknek, mind a felhasználóknak.uzsolt wrote:Különféle hardvereszközök támogatása: na, ez nagyon jó lenne, lehetne kezdeni rögtön az én usb-s irda eszközömmel ;DMilyen usb-s irdád van, ami (ma) nem megy linux alatt? made in by m$? 🙂
Vector, kellene vmi konkrétum!
Tárhely ( lehetőleg értelmes elérési sebességgel külföldről is ) és egy használható domain.
Ezekre kellenének az ötletek. FAQ-ban, HOWTO-ban illetve fordításokban – szerintem – nem lesz hiány. Ami nem megy linux alatt rendesen, azt meg fogják a júzerek ezerrel postolni!
Javaslat?
Domain-re jó a te ötleted is!
Az org a net és a com egy árban van, tehát ezt is el kell dönteni ( sztem vagy net vagy org ).
A linuxtodo jó ( perpill szabad is: http://www.whois.net/dnr/index.php?d=linuxtodo&tld=org ), de lehetnek még ötletek… -
SzerzőBejegyzés