pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Itt az új ati driver #2138086
    pomm
    Felhasználó
      balzamon wrote:
      Nekem a beryl megy végre frugalware alatt.  Az xgl-t sehogy sem tudtam belőni.
      A compiz-zal nincs 3D csak az ablakkeret tűnik el. De már ez is valami, még a végén nem lesz érdemes nvidia-ra váltani linux alatt.

      Az xgl-t nekem sem, viszont az aiglx tökéletesen működik 🙂 – egyenlőre ubuntu alatt, mert ott már fent voltak a szükséges csomagok, csak javítgatni kellett…
      Ezt a leírást olvastam.
      A fusion-icon kell hozzá!!!

      medveapu:
      Nekem x700-on – ucssó kép 😀

      Hozzászólás: Itt az új ati driver #2138087
      pomm
      Felhasználó
        balzamon wrote:
        Nekem a beryl megy végre frugalware alatt.  Az xgl-t sehogy sem tudtam belőni.
        A compiz-zal nincs 3D csak az ablakkeret tűnik el. De már ez is valami, még a végén nem lesz érdemes nvidia-ra váltani linux alatt.

        Az xgl-t nekem sem, viszont az aiglx tökéletesen működik 🙂 – egyenlőre ubuntu alatt, mert ott már fent voltak a szükséges csomagok, csak javítgatni kellett…
        Ezt a leírást olvastam.
        A fusion-icon kell hozzá!!!

        medveapu:
        Nekem x700-on – ucssó kép 😀

        Hozzászólás: Itt az új ati driver #2138080
        pomm
        Felhasználó

          megy 🙂
          épp a compiz aiglx párossal kínlódok 🙁

          Hozzászólás: Itt az új ati driver #2138081
          pomm
          Felhasználó

            megy 🙂
            épp a compiz aiglx párossal kínlódok 🙁

            Hozzászólás: Unable to mount root fs on unknown-block #2102214
            pomm
            Felhasználó

              Én meg fix-re állítanék ( és állítok is ) mindent, ami a fájlrendszerrel és merevlemezzel kapcsolatos! Modulosan, az általad leírt hibaüzit fogod kapni!

              Hozzászólás: Unable to mount root fs on unknown-block #2102215
              pomm
              Felhasználó

                Én meg fix-re állítanék ( és állítok is ) mindent, ami a fájlrendszerrel és merevlemezzel kapcsolatos! Modulosan, az általad leírt hibaüzit fogod kapni!

                Hozzászólás: Nemzetközi ToDo Site…. #2137618
                pomm
                Felhasználó

                  de, sikerült, csak én fél tízkor már KO vagyok 🙂 ( két gyerek RLZ 🙂 )
                  Most is onlány vagyok 🙂

                  Hozzászólás: Nemzetközi ToDo Site…. #2137619
                  pomm
                  Felhasználó

                    de, sikerült, csak én fél tízkor már KO vagyok 🙂 ( két gyerek RLZ 🙂 )
                    Most is onlány vagyok 🙂

                    Hozzászólás: Nemzetközi ToDo Site…. #2137614
                    pomm
                    Felhasználó

                      akkor bekapcsolom, mert nem is emlékszem mikor használtam utoljára 🙂

                      Hozzászólás: Nemzetközi ToDo Site…. #2137615
                      pomm
                      Felhasználó

                        akkor bekapcsolom, mert nem is emlékszem mikor használtam utoljára 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 5,573