Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
balzamon wrote:Nekem a beryl megy végre frugalware alatt. Az xgl-t sehogy sem tudtam belőni.
A compiz-zal nincs 3D csak az ablakkeret tűnik el. De már ez is valami, még a végén nem lesz érdemes nvidia-ra váltani linux alatt.Az xgl-t nekem sem, viszont az aiglx tökéletesen működik 🙂 – egyenlőre ubuntu alatt, mert ott már fent voltak a szükséges csomagok, csak javítgatni kellett…
Ezt a leírást olvastam.
A fusion-icon kell hozzá!!!medveapu:
Nekem x700-on – ucssó kép 😀balzamon wrote:Nekem a beryl megy végre frugalware alatt. Az xgl-t sehogy sem tudtam belőni.
A compiz-zal nincs 3D csak az ablakkeret tűnik el. De már ez is valami, még a végén nem lesz érdemes nvidia-ra váltani linux alatt.Az xgl-t nekem sem, viszont az aiglx tökéletesen működik 🙂 – egyenlőre ubuntu alatt, mert ott már fent voltak a szükséges csomagok, csak javítgatni kellett…
Ezt a leírást olvastam.
A fusion-icon kell hozzá!!!medveapu:
Nekem x700-on – ucssó kép 😀megy 🙂
épp a compiz aiglx párossal kínlódok 🙁megy 🙂
épp a compiz aiglx párossal kínlódok 🙁Én meg fix-re állítanék ( és állítok is ) mindent, ami a fájlrendszerrel és merevlemezzel kapcsolatos! Modulosan, az általad leírt hibaüzit fogod kapni!
Én meg fix-re állítanék ( és állítok is ) mindent, ami a fájlrendszerrel és merevlemezzel kapcsolatos! Modulosan, az általad leírt hibaüzit fogod kapni!
de, sikerült, csak én fél tízkor már KO vagyok 🙂 ( két gyerek RLZ 🙂 )
Most is onlány vagyok 🙂de, sikerült, csak én fél tízkor már KO vagyok 🙂 ( két gyerek RLZ 🙂 )
Most is onlány vagyok 🙂akkor bekapcsolom, mert nem is emlékszem mikor használtam utoljára 🙂
akkor bekapcsolom, mert nem is emlékszem mikor használtam utoljára 🙂
-
SzerzőBejegyzés