Nem értem mit is akarsz. Ha fut a kwallet, akkor nekem automatikusan beilleszti a felhasználóinevet és jelszót mindenhova, ahol azt engedélyeztem. Nem kell keresgetnem! 🙂
Nem értem mit is akarsz. Ha fut a kwallet, akkor nekem automatikusan beilleszti a felhasználóinevet és jelszót mindenhova, ahol azt engedélyeztem. Nem kell keresgetnem! 🙂