pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csomagok hozzáadása dvd-ről telepítés. #2134374
    pomm
    Felhasználó
      kelen wrote:
      Ehhez a disztróhoz minden gentoo-s csomag használható rendesen?

      ez aranyos volt 😀

      Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132825
      pomm
      Felhasználó

        Bocsi, kilobyte-ot akartam írni…Gondolom azért ez elég egyértelmű 🙂

        Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132826
        pomm
        Felhasználó

          Bocsi, kilobyte-ot akartam írni…Gondolom azért ez elég egyértelmű 🙂

          Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133937
          pomm
          Felhasználó

            Jogos…így le is ferdül, csak szegmens hibával elszáll az indításnál…
            Maradok egyenlőre a kaffeine-nél, majd 1.0 körül megint ránézek 🙂

            Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133938
            pomm
            Felhasználó

              Jogos…így le is ferdül, csak szegmens hibával elszáll az indításnál…
              Maradok egyenlőre a kaffeine-nél, majd 1.0 körül megint ránézek 🙂

              Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132821
              pomm
              Felhasználó

                512 – sajna ez – ahogy elnéztem – sehol nem több 8 megás csomagnál, ahol telefonon jön a net.
                Kábelnél jobb az arány, de drágább is:
                Itt a kábel 6 mbit le 800 kbit fel 13000/hó

                Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132822
                pomm
                Felhasználó

                  512 – sajna ez – ahogy elnéztem – sehol nem több 8 megás csomagnál, ahol telefonon jön a net.
                  Kábelnél jobb az arány, de drágább is:
                  Itt a kábel 6 mbit le 800 kbit fel 13000/hó

                  Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132817
                  pomm
                  Felhasználó

                    Én 7300Ft-ot fizetek/hó a 8 megásért… Most  – egyenlőre – jön is jól – 740kbit/s és 840kbit/sec között

                    Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132818
                    pomm
                    Felhasználó

                      Én 7300Ft-ot fizetek/hó a 8 megásért… Most  – egyenlőre – jön is jól – 740kbit/s és 840kbit/sec között

                      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133931
                      pomm
                      Felhasználó

                        persze, ok..sejtésem szerint is ilyen gond van, attól még a smplayer-0.5.21 sem megy úgy…ami normálisan leferdül…

                        Code:
                        /usr/share/qt3/mkspecs/default -I. -I/usr/include -I/usr/include/qt3 -I.ui/ -I. -I.moc/ -o .obj/playlist.o playlist.cpp
                        playlist.cpp:53:18: error: kurl.h: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár
                        playlist.cpp: In member function ‘void Playlist::setCurrentItem(int)’:
                        playlist.cpp:328: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        playlist.cpp: In member function ‘void Playlist::playItem(int)’:
                        playlist.cpp:614: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        playlist.cpp: In member function ‘virtual void Playlist::playNext()’:
                        playlist.cpp:645: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        playlist.cpp: In member function ‘int Playlist::chooseRandomItem()’:
                        playlist.cpp:846: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        playlist.cpp: In member function ‘virtual void Playlist::downItem()’:
                        playlist.cpp:886: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        playlist.cpp: In member function ‘virtual void Playlist::dropEvent(QDropEvent*)’:
                        playlist.cpp:949: error: ‘KURL’ was not declared in this scope
                        playlist.cpp:949: error: expected `;’ before ‘u’
                        playlist.cpp:953: error: ‘u’ was not declared in this scope
                        playlist.cpp:976: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        playlist.cpp: In member function ‘virtual void Playlist::saveSettings()’:
                        playlist.cpp:1031: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions
                        make[1]: *** [.obj/playlist.o] Error 1
                        make[1]: Leaving directory `/media/adat/progik/smplayer-0.5.21/src’
                        make: *** [src/smplayer] Error 2
                        pomm:/media/adat/progik/smplayer-0.5.21#

                        Amúgy ennyit meg nem ér az egész…már ha a fél rendszerem cserélni kéne egy progi miatt 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 5,573