Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Letöltöttem, igazad van, az újban már – nem tudom miért – nincs benne…Bocsi én régebbi izsak féle slax-et használok, annak viszont része a grub.
majorlacko wrote:Szerk.: Már megy is egy film rajta, .avi, azonnal elkezdte és gyönyörű. Na ámulgatok kicsit, alig hiszem el, hogy ilyen kis méret és ilyen jó. 🙂Persze, hogy kicsi, csak fronted 🙂 Mplayer-t használ 😉
majorlacko wrote:Szerk.: Már megy is egy film rajta, .avi, azonnal elkezdte és gyönyörű. Na ámulgatok kicsit, alig hiszem el, hogy ilyen kis méret és ilyen jó. 🙂Persze, hogy kicsi, csak fronted 🙂 Mplayer-t használ 😉
olcsó húsnak…..
🙂olcsó húsnak…..
🙂bam00700 wrote:Én nem, mert nekünk vmi kedvezmény van…
T-Com 100 perc ingyen van 1 hónapban.
A net ára: 4990 Ft.
Ez így megéri…De nekem nem. Szüleim ugye nem töltenek le semmit, ezért
őket nem érdekli, hogy milyen gyors a net, csak böngészni lehessen… 🙁A net ára 7300 ( 8 mega, a 4 megás 5800 körül van ), a telefonom 3400 ebben 160 perc beszélgetés is benne van.
Szóval elég drága az a „kedvezményes”!bam00700 wrote:Be kellene perelni őket.
De nem egy ember, hanem minnél több.
Én csesztettem őket – egyenlőre – meg is van az eredménye…de itt környéken – eddig – mindenki belenyugszik mindenbe…sztem most is szív vki U8 helyett U4-ben helyettem…bam00700 wrote:Én nem, mert nekünk vmi kedvezmény van…
T-Com 100 perc ingyen van 1 hónapban.
A net ára: 4990 Ft.
Ez így megéri…De nekem nem. Szüleim ugye nem töltenek le semmit, ezért
őket nem érdekli, hogy milyen gyors a net, csak böngészni lehessen… 🙁A net ára 7300 ( 8 mega, a 4 megás 5800 körül van ), a telefonom 3400 ebben 160 perc beszélgetés is benne van.
Szóval elég drága az a „kedvezményes”!bam00700 wrote:Be kellene perelni őket.
De nem egy ember, hanem minnél több.
Én csesztettem őket – egyenlőre – meg is van az eredménye…de itt környéken – eddig – mindenki belenyugszik mindenbe…sztem most is szív vki U8 helyett U4-ben helyettem…kelen wrote:Ehhez a disztróhoz minden gentoo-s csomag használható rendesen?ez aranyos volt 😀
-
SzerzőBejegyzés
