pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: grub #2134048
    pomm
    Felhasználó

      Letöltöttem, igazad van, az újban már – nem tudom miért – nincs benne…Bocsi én régebbi izsak féle slax-et használok, annak viszont része a grub.

      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133953
      pomm
      Felhasználó
        majorlacko wrote:
        Szerk.: Már megy is egy film rajta, .avi, azonnal elkezdte és gyönyörű. Na ámulgatok kicsit, alig hiszem el, hogy ilyen kis méret és ilyen jó. 🙂

        Persze, hogy kicsi, csak fronted 🙂 Mplayer-t használ 😉

        Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133954
        pomm
        Felhasználó
          majorlacko wrote:
          Szerk.: Már megy is egy film rajta, .avi, azonnal elkezdte és gyönyörű. Na ámulgatok kicsit, alig hiszem el, hogy ilyen kis méret és ilyen jó. 🙂

          Persze, hogy kicsi, csak fronted 🙂 Mplayer-t használ 😉

          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132851
          pomm
          Felhasználó

            olcsó húsnak…..
            🙂

            Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132852
            pomm
            Felhasználó

              olcsó húsnak…..
              🙂

              Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132845
              pomm
              Felhasználó
                bam00700 wrote:
                Én nem, mert nekünk vmi kedvezmény van…
                T-Com 100 perc ingyen van 1 hónapban.
                A net ára: 4990 Ft.
                Ez így megéri…De nekem nem. Szüleim ugye nem töltenek le semmit, ezért
                őket nem érdekli, hogy milyen gyors a net, csak böngészni lehessen… 🙁

                A net ára 7300 ( 8 mega, a 4 megás 5800 körül van ), a telefonom 3400 ebben 160 perc beszélgetés is benne van.
                Szóval elég drága az a „kedvezményes”!

                bam00700 wrote:
                Be kellene perelni őket.
                De nem egy ember, hanem minnél több.
                Én csesztettem őket – egyenlőre – meg is van az eredménye…de itt környéken – eddig – mindenki belenyugszik mindenbe…sztem most is szív vki U8 helyett U4-ben helyettem…
                Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132846
                pomm
                Felhasználó
                  bam00700 wrote:
                  Én nem, mert nekünk vmi kedvezmény van…
                  T-Com 100 perc ingyen van 1 hónapban.
                  A net ára: 4990 Ft.
                  Ez így megéri…De nekem nem. Szüleim ugye nem töltenek le semmit, ezért
                  őket nem érdekli, hogy milyen gyors a net, csak böngészni lehessen… 🙁

                  A net ára 7300 ( 8 mega, a 4 megás 5800 körül van ), a telefonom 3400 ebben 160 perc beszélgetés is benne van.
                  Szóval elég drága az a „kedvezményes”!

                  bam00700 wrote:
                  Be kellene perelni őket.
                  De nem egy ember, hanem minnél több.
                  Én csesztettem őket – egyenlőre – meg is van az eredménye…de itt környéken – eddig – mindenki belenyugszik mindenbe…sztem most is szív vki U8 helyett U4-ben helyettem…
                  Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132841
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nekem csorog le pár kb-tal egy rom ftp-n…ez biztos levesz vmit…de akkor sem olyan, mint volt…De elmegy…

                    187706153.png

                    Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132842
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nekem csorog le pár kb-tal egy rom ftp-n…ez biztos levesz vmit…de akkor sem olyan, mint volt…De elmegy…

                      187706153.png

                      Hozzászólás: Csomagok hozzáadása dvd-ről telepítés. #2134373
                      pomm
                      Felhasználó
                        kelen wrote:
                        Ehhez a disztróhoz minden gentoo-s csomag használható rendesen?

                        ez aranyos volt 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 5,573