pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxos diákmunka #2133119
    pomm
    Felhasználó

      nem ide

      Hozzászólás: Linuxos diákmunka #2133120
      pomm
      Felhasználó

        nem ide

        Hozzászólás: NRG image file kiírása #1944240
        pomm
        Felhasználó
          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132729
          pomm
          Felhasználó

            Attól még nem fognak csesztetni olyat, akinek 40 év munkaviszonya volt az adott céggel…

            Az, hogy Mo-on lehet olyat mondani, hogy piros rágót adunk és kéket kapsz, de bele lehet venni a szerződésbe, hogy ha az eladó színvak, akkor neked nincs jogod reklamálni és kétségbe vonni, hogy az a rágó – az ő szemszögéből piros – minősíti az ország vezetőségét és lakosságát is egyben.

            Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132730
            pomm
            Felhasználó

              Attól még nem fognak csesztetni olyat, akinek 40 év munkaviszonya volt az adott céggel…

              Az, hogy Mo-on lehet olyat mondani, hogy piros rágót adunk és kéket kapsz, de bele lehet venni a szerződésbe, hogy ha az eladó színvak, akkor neked nincs jogod reklamálni és kétségbe vonni, hogy az a rágó – az ő szemszögéből piros – minősíti az ország vezetőségét és lakosságát is egyben.

              Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132725
              pomm
              Felhasználó

                Nem, baru, neked csókod van, azt ne keverd ide!

                Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132726
                pomm
                Felhasználó

                  Nem, baru, neked csókod van, azt ne keverd ide!

                  Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132719
                  pomm
                  Felhasználó

                    Én meg nem! Ha korlátlan a neted, akkor nem tehetnék. Képzeld, ha az autó amit veszel azt mondja , hogy ma már eleget mentél vele, innentől csak 30km/h megy 10 órán át. …És ez rendben lenne… 🙂 Persze bizonyítadnod kéne hogy korlátoznak és nem vonali problémák vannak – ezt meg sosem fogod tudni…

                    Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132720
                    pomm
                    Felhasználó

                      Én meg nem! Ha korlátlan a neted, akkor nem tehetnék. Képzeld, ha az autó amit veszel azt mondja , hogy ma már eleget mentél vele, innentől csak 30km/h megy 10 órán át. …És ez rendben lenne… 🙂 Persze bizonyítadnod kéne hogy korlátoznak és nem vonali problémák vannak – ezt meg sosem fogod tudni…

                      Hozzászólás: Windowról Linuxra #2130706
                      pomm
                      Felhasználó

                        debian sid + saját kernl + powersave + speedstep, a gentoot majd fél év múlva ajánlom 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 5,573