Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem, nem írtam el…a tonlány balhénál is próbálkoztak, meg sok helyen le akartak beszélni, aztán a végén a budapesti főnökségről hívogattak, csak hogy ne legyen belőle balhé…. És akkor sokkal szarabb volt, mert netem sem volt, semmilyen, most meg van…még ha vacak is…
Nem, nem írtam el…a tonlány balhénál is próbálkoztak, meg sok helyen le akartak beszélni, aztán a végén a budapesti főnökségről hívogattak, csak hogy ne legyen belőle balhé…. És akkor sokkal szarabb volt, mert netem sem volt, semmilyen, most meg van…még ha vacak is…
Van mit tenni. Nem a sebesség amivel támadni tudsz, hanem ha U8 helyett U4-et ad. Ez mellé jön, hogy szabálytalanul van megoldva nálam a kötés, mert egy része fal alá került, tehát már az elején tudniuk kellett, hogy műszakilag bizonytalan a dolog. Ezután már nem jöhetnek azzal sem, hogy az U8-at nem adják, mert fizikailag nem bírja a hálózat, hiszen a kimérést kértem és ők ezt alátámasztották.
Ha meg nem volt biztos,akkor félrevezettek…Meglátjuk. A t-com bérencek a polifórumon nagyon el akarnak keseríteni, de nem lesz ez olyan nehéz….szerintem.Van mit tenni. Nem a sebesség amivel támadni tudsz, hanem ha U8 helyett U4-et ad. Ez mellé jön, hogy szabálytalanul van megoldva nálam a kötés, mert egy része fal alá került, tehát már az elején tudniuk kellett, hogy műszakilag bizonytalan a dolog. Ezután már nem jöhetnek azzal sem, hogy az U8-at nem adják, mert fizikailag nem bírja a hálózat, hiszen a kimérést kértem és ők ezt alátámasztották.
Ha meg nem volt biztos,akkor félrevezettek…Meglátjuk. A t-com bérencek a polifórumon nagyon el akarnak keseríteni, de nem lesz ez olyan nehéz….szerintem.Gyere, én felinstallálom a cuccot és beállítom, de meg addig tisztába rakod a kisebbik gyerkőcöt és segítesz a leckében a nagyobbiknak 🙂
Amúgy a kubunut is jó kezelt nekem mindent. Told fel azt, aztán meglátod…Gyere, én felinstallálom a cuccot és beállítom, de meg addig tisztába rakod a kisebbik gyerkőcöt és segítesz a leckében a nagyobbiknak 🙂
Amúgy a kubunut is jó kezelt nekem mindent. Told fel azt, aztán meglátod…Soltan wrote:A fenti fstab beállításokkal a hda3 és hdd1 partíciókra nem tudok írni és törölni csak root-ként. A chmod +x paranccsal adtam nekik írási és olvasási jogot de az eredmény ugyanaz. Hogyan tudnám elérni, hogy sima userként is tudjak írni és törölni a fent említett partíciókon?A chmod +x nem ad írási jogot, hanem futtatási jogot ad!
Code:umount /dev/hda3
chown -R júzerneved /media/Uhu
umount /dev/hdd1
chown -R júzerneve /media/Csere
mount -aaztán próbáld újra
Soltan wrote:A fenti fstab beállításokkal a hda3 és hdd1 partíciókra nem tudok írni és törölni csak root-ként. A chmod +x paranccsal adtam nekik írási és olvasási jogot de az eredmény ugyanaz. Hogyan tudnám elérni, hogy sima userként is tudjak írni és törölni a fent említett partíciókon?A chmod +x nem ad írási jogot, hanem futtatási jogot ad!
Code:umount /dev/hda3
chown -R júzerneved /media/Uhu
umount /dev/hdd1
chown -R júzerneve /media/Csere
mount -aaztán próbáld újra
xcut wrote:Én beérném Mátyás-sal is, vagy Árpád fejedelemmel 🙂Hamar leszámolna velük a mai kormány 🙂
Mátyás a „fekete” serege miatt lenne szélsőjobboldali, Árpád a lobogója miatt 🙂xcut wrote:Én beérném Mátyás-sal is, vagy Árpád fejedelemmel 🙂Hamar leszámolna velük a mai kormány 🙂
Mátyás a „fekete” serege miatt lenne szélsőjobboldali, Árpád a lobogója miatt 🙂 -
SzerzőBejegyzés