pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132743
    pomm
    Felhasználó

      Nem, nem írtam el…a tonlány balhénál is próbálkoztak, meg sok helyen le akartak beszélni, aztán a végén a budapesti főnökségről hívogattak, csak hogy ne legyen belőle balhé…. És akkor sokkal szarabb volt, mert netem sem volt, semmilyen, most meg van…még ha vacak is…

      Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132744
      pomm
      Felhasználó

        Nem, nem írtam el…a tonlány balhénál is próbálkoztak, meg sok helyen le akartak beszélni, aztán a végén a budapesti főnökségről hívogattak, csak hogy ne legyen belőle balhé…. És akkor sokkal szarabb volt, mert netem sem volt, semmilyen, most meg van…még ha vacak is…

        Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132739
        pomm
        Felhasználó

          Van mit tenni. Nem a sebesség amivel támadni tudsz, hanem ha U8 helyett U4-et ad. Ez mellé jön, hogy szabálytalanul van megoldva nálam a kötés, mert egy része fal alá került, tehát már az elején tudniuk kellett, hogy műszakilag bizonytalan a dolog. Ezután már nem jöhetnek azzal sem, hogy az U8-at nem adják, mert fizikailag nem bírja a hálózat, hiszen a kimérést kértem és ők ezt alátámasztották.
          Ha meg nem volt biztos,akkor félrevezettek…Meglátjuk. A t-com bérencek a polifórumon nagyon el akarnak keseríteni, de nem lesz ez olyan nehéz….szerintem.

          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132740
          pomm
          Felhasználó

            Van mit tenni. Nem a sebesség amivel támadni tudsz, hanem ha U8 helyett U4-et ad. Ez mellé jön, hogy szabálytalanul van megoldva nálam a kötés, mert egy része fal alá került, tehát már az elején tudniuk kellett, hogy műszakilag bizonytalan a dolog. Ezután már nem jöhetnek azzal sem, hogy az U8-at nem adják, mert fizikailag nem bírja a hálózat, hiszen a kimérést kértem és ők ezt alátámasztották.
            Ha meg nem volt biztos,akkor félrevezettek…Meglátjuk. A t-com bérencek a polifórumon nagyon el akarnak keseríteni, de nem lesz ez olyan nehéz….szerintem.

            Hozzászólás: Windowról Linuxra #2130750
            pomm
            Felhasználó

              Gyere, én felinstallálom a cuccot és beállítom, de meg addig tisztába rakod a kisebbik gyerkőcöt és segítesz a leckében a nagyobbiknak 🙂
              Amúgy a kubunut is jó kezelt nekem mindent. Told fel azt, aztán meglátod…

              Hozzászólás: Windowról Linuxra #2130751
              pomm
              Felhasználó

                Gyere, én felinstallálom a cuccot és beállítom, de meg addig tisztába rakod a kisebbik gyerkőcöt és segítesz a leckében a nagyobbiknak 🙂
                Amúgy a kubunut is jó kezelt nekem mindent. Told fel azt, aztán meglátod…

                Hozzászólás: Egy kis automount #2132889
                pomm
                Felhasználó
                  Soltan wrote:
                  A fenti fstab beállításokkal a hda3 és hdd1 partíciókra nem tudok írni és törölni csak root-ként. A chmod +x paranccsal adtam nekik írási és olvasási jogot de az eredmény ugyanaz. Hogyan tudnám elérni, hogy sima userként is tudjak írni és törölni a fent említett partíciókon?

                  A chmod +x nem ad írási jogot, hanem futtatási jogot ad!

                  Code:
                  umount /dev/hda3
                  chown -R júzerneved /media/Uhu
                  umount /dev/hdd1
                  chown -R júzerneve /media/Csere
                  mount -a

                  aztán próbáld újra

                  Hozzászólás: Egy kis automount #2132890
                  pomm
                  Felhasználó
                    Soltan wrote:
                    A fenti fstab beállításokkal a hda3 és hdd1 partíciókra nem tudok írni és törölni csak root-ként. A chmod +x paranccsal adtam nekik írási és olvasási jogot de az eredmény ugyanaz. Hogyan tudnám elérni, hogy sima userként is tudjak írni és törölni a fent említett partíciókon?

                    A chmod +x nem ad írási jogot, hanem futtatási jogot ad!

                    Code:
                    umount /dev/hda3
                    chown -R júzerneved /media/Uhu
                    umount /dev/hdd1
                    chown -R júzerneve /media/Csere
                    mount -a

                    aztán próbáld újra

                    pomm
                    Felhasználó
                      xcut wrote:
                      Én beérném Mátyás-sal is, vagy Árpád fejedelemmel 🙂

                      Hamar leszámolna velük a mai kormány 🙂
                      Mátyás a „fekete” serege miatt lenne szélsőjobboldali, Árpád a lobogója miatt 🙂

                      pomm
                      Felhasználó
                        xcut wrote:
                        Én beérném Mátyás-sal is, vagy Árpád fejedelemmel 🙂

                        Hamar leszámolna velük a mai kormány 🙂
                        Mátyás a „fekete” serege miatt lenne szélsőjobboldali, Árpád a lobogója miatt 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 5,573