Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
localhost:631
Kiválasztod, beállítod, megy…van hozzá driver
Ha nem lenne, itt találsznem ide szántam
nem ide szántam
A nagy szolgáltatókkal az a baj, hogy tesznek rád 🙂 Én a tonlányt hagytam 5 év után és átmentem egy kisebb szolgáltatóhoz…azóta ( 3 hónap ) se spam, se csatlakozási gond, se alacsony sebesség… Néha még mindig csodálkozom…
off:
egyszer azzal érvelt nekem egy tonlány ügyfeles, hogy ne váltsak, mert sok szolgáltató hiába olcsóbb ( perpill 4190 Ft-tal fizetek kevesebbet/hó!!! ), de nincs 24 órás ügyfélszolgálat.
Erre annyit mondtam, hogy egy jó szolgáltatónál, nem kell hívnom az ügyfélszolgálatot, illetve ha meghibásodik bármi is, megcsinálják szombat este 10-kor is? Azt felelte, hogy nem, de felveszik hibának…na, máshoz úgysem értenek.
off endA nagy szolgáltatókkal az a baj, hogy tesznek rád 🙂 Én a tonlányt hagytam 5 év után és átmentem egy kisebb szolgáltatóhoz…azóta ( 3 hónap ) se spam, se csatlakozási gond, se alacsony sebesség… Néha még mindig csodálkozom…
off:
egyszer azzal érvelt nekem egy tonlány ügyfeles, hogy ne váltsak, mert sok szolgáltató hiába olcsóbb ( perpill 4190 Ft-tal fizetek kevesebbet/hó!!! ), de nincs 24 órás ügyfélszolgálat.
Erre annyit mondtam, hogy egy jó szolgáltatónál, nem kell hívnom az ügyfélszolgálatot, illetve ha meghibásodik bármi is, megcsinálják szombat este 10-kor is? Azt felelte, hogy nem, de felveszik hibának…na, máshoz úgysem értenek.
off endNekem ez van:
00:11.5 Multimedia audio controller: VIA Technologies, Inc. VT8233/A/8235/8237 AC97 Audio Controller (rev 60)
Elive-t még nem látott, ellenben minden okoskodás nélkül ment gentoo-n, debian-on, kubuntu-n, suse-n, bsd-n, uhu-n…Nekem ez van:
00:11.5 Multimedia audio controller: VIA Technologies, Inc. VT8233/A/8235/8237 AC97 Audio Controller (rev 60)
Elive-t még nem látott, ellenben minden okoskodás nélkül ment gentoo-n, debian-on, kubuntu-n, suse-n, bsd-n, uhu-n…Nézd, nem akarok offolni, de nem tudom te hogy szerkeszted az fstab-od, én – általában – így
nano /etc/fstab
Na most, ebben átírni az uuid számot – nekem – bonyolultabbnak tűnik, mint a /dev/hdaxx beírása. Tudom, hogy az uuid lényege az lenne, hogy nem kell változtatni, de ettől ez még nem kőbevésett vmi, arról nem szólva, hogy szerkeszd már meg a grub-ot promptból! 🙂Nézd, nem akarok offolni, de nem tudom te hogy szerkeszted az fstab-od, én – általában – így
nano /etc/fstab
Na most, ebben átírni az uuid számot – nekem – bonyolultabbnak tűnik, mint a /dev/hdaxx beírása. Tudom, hogy az uuid lényege az lenne, hogy nem kell változtatni, de ettől ez még nem kőbevésett vmi, arról nem szólva, hogy szerkeszd már meg a grub-ot promptból! 🙂Igen vannak/lehetnek helyzetek, amikor jól jöhet(ne), de lássuk be, igen szűk rétegnek hoz kényelmesebb eszközkezelést és annál több júzernek gondot, ha kezdőként piszkálja az fstab-ot 🙂
-
SzerzőBejegyzés