pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hp help #2128720
    pomm
    Felhasználó

      localhost:631
      Kiválasztod, beállítod, megy…van hozzá driver
      Ha nem lenne, itt találsz

      Hozzászólás: ISP-t váltok #2131114
      pomm
      Felhasználó

        nem ide szántam

        Hozzászólás: ISP-t váltok #2131115
        pomm
        Felhasználó

          nem ide szántam

          Hozzászólás: ISP-t váltok #2131110
          pomm
          Felhasználó

            A nagy szolgáltatókkal az a baj, hogy tesznek rád 🙂 Én a tonlányt hagytam 5 év után és átmentem egy kisebb szolgáltatóhoz…azóta ( 3 hónap ) se spam, se csatlakozási gond, se alacsony sebesség… Néha még mindig csodálkozom…

            off:
            egyszer azzal érvelt nekem egy tonlány ügyfeles, hogy ne váltsak, mert sok szolgáltató hiába olcsóbb ( perpill 4190 Ft-tal fizetek kevesebbet/hó!!! ), de nincs 24 órás ügyfélszolgálat.
            Erre  annyit mondtam, hogy egy jó szolgáltatónál, nem kell hívnom az ügyfélszolgálatot, illetve ha meghibásodik bármi is, megcsinálják szombat este 10-kor is? Azt felelte, hogy nem, de felveszik hibának…na, máshoz úgysem értenek.
            off end

            Hozzászólás: ISP-t váltok #2131111
            pomm
            Felhasználó

              A nagy szolgáltatókkal az a baj, hogy tesznek rád 🙂 Én a tonlányt hagytam 5 év után és átmentem egy kisebb szolgáltatóhoz…azóta ( 3 hónap ) se spam, se csatlakozási gond, se alacsony sebesség… Néha még mindig csodálkozom…

              off:
              egyszer azzal érvelt nekem egy tonlány ügyfeles, hogy ne váltsak, mert sok szolgáltató hiába olcsóbb ( perpill 4190 Ft-tal fizetek kevesebbet/hó!!! ), de nincs 24 órás ügyfélszolgálat.
              Erre  annyit mondtam, hogy egy jó szolgáltatónál, nem kell hívnom az ügyfélszolgálatot, illetve ha meghibásodik bármi is, megcsinálják szombat este 10-kor is? Azt felelte, hogy nem, de felveszik hibának…na, máshoz úgysem értenek.
              off end

              Hozzászólás: fujitsu siemens VT8237A hangkártya néma #2131154
              pomm
              Felhasználó

                Nekem ez van:
                00:11.5 Multimedia audio controller: VIA Technologies, Inc. VT8233/A/8235/8237 AC97 Audio Controller (rev 60)
                Elive-t még nem látott, ellenben minden okoskodás nélkül ment gentoo-n, debian-on, kubuntu-n, suse-n, bsd-n, uhu-n…

                Hozzászólás: fujitsu siemens VT8237A hangkártya néma #2131155
                pomm
                Felhasználó

                  Nekem ez van:
                  00:11.5 Multimedia audio controller: VIA Technologies, Inc. VT8233/A/8235/8237 AC97 Audio Controller (rev 60)
                  Elive-t még nem látott, ellenben minden okoskodás nélkül ment gentoo-n, debian-on, kubuntu-n, suse-n, bsd-n, uhu-n…

                  Hozzászólás: Nem mountolja a partíciókat… #2130914
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nézd, nem akarok offolni, de nem tudom te hogy szerkeszted az fstab-od, én – általában – így
                    nano /etc/fstab
                    Na most, ebben átírni az uuid számot – nekem – bonyolultabbnak tűnik, mint a /dev/hdaxx beírása. Tudom, hogy az uuid lényege az lenne, hogy nem kell változtatni, de ettől ez még nem kőbevésett vmi, arról nem szólva, hogy szerkeszd már meg a grub-ot promptból! 🙂

                    Hozzászólás: Nem mountolja a partíciókat… #2130915
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nézd, nem akarok offolni, de nem tudom te hogy szerkeszted az fstab-od, én – általában – így
                      nano /etc/fstab
                      Na most, ebben átírni az uuid számot – nekem – bonyolultabbnak tűnik, mint a /dev/hdaxx beírása. Tudom, hogy az uuid lényege az lenne, hogy nem kell változtatni, de ettől ez még nem kőbevésett vmi, arról nem szólva, hogy szerkeszd már meg a grub-ot promptból! 🙂

                      Hozzászólás: Nem mountolja a partíciókat… #2130906
                      pomm
                      Felhasználó

                        Igen vannak/lehetnek helyzetek, amikor jól jöhet(ne),  de lássuk be, igen szűk rétegnek hoz kényelmesebb eszközkezelést és annál több júzernek gondot, ha kezdőként piszkálja az fstab-ot 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 5,573