Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ne bonyolítsd 🙂
livecd alatt:Code:mkdir /mnt/hda8
mount /dev/hda8 /mnt/hda8
grub-install –root-directory=/mnt/hda8Adj egy ssh hozzáférést aztán megnézem neked… Jobb 5letem nincs, de ha van vki akinek uhu van gépén ő tud másként is segíteni én már nem tudom mi hogyan néz ki uhu alatt.
Adj egy ssh hozzáférést aztán megnézem neked… Jobb 5letem nincs, de ha van vki akinek uhu van gépén ő tud másként is segíteni én már nem tudom mi hogyan néz ki uhu alatt.
Ember, ha nincs bent az xorg.conf-ba a felbontás, akkor te azt júzerként ( normális esetben ) nem fogod beállítani. Arról nem szólva, hogy nem fglrx a driver, hanem ati és a modulok között sincs az fglrx, tehát egyáltalán nem használja… Innen csak beállítás kérdése…Maradhatsz az atinál, de akkor is add meg a felbontást az xorg.conf-ban!
Nézd már meg az uhu idevonatkozó részét az xorg.conf-ban 🙂 Aztán másold ki 😉
Ember, ha nincs bent az xorg.conf-ba a felbontás, akkor te azt júzerként ( normális esetben ) nem fogod beállítani. Arról nem szólva, hogy nem fglrx a driver, hanem ati és a modulok között sincs az fglrx, tehát egyáltalán nem használja… Innen csak beállítás kérdése…Maradhatsz az atinál, de akkor is add meg a felbontást az xorg.conf-ban!
Nézd már meg az uhu idevonatkozó részét az xorg.conf-ban 🙂 Aztán másold ki 😉
csabicsekker wrote:Kaffeine -t nem találta m sem apt-get install -al, sem a Synaptic-ban, de felraktam a vlc-t és Király. mindent tud, ami kellett a DVD lejátszáshoz 🙂Pedig van uhu-s csomag…:
Bővítsd az /etc/apt/sources.list fájlod tartalmát 🙂 Az amúgy is jól jöhet…csabicsekker wrote:Kaffeine -t nem találta m sem apt-get install -al, sem a Synaptic-ban, de felraktam a vlc-t és Király. mindent tud, ami kellett a DVD lejátszáshoz 🙂Pedig van uhu-s csomag…:
Bővítsd az /etc/apt/sources.list fájlod tartalmát 🙂 Az amúgy is jól jöhet…Igen, meg kellene nézni a másik rendszer grub könyvtárát, illetve ha felülírás történt ( és csak egy ), akkor a rendszer biztonsági mentését /boot/grub/menu.lst~ vagy a /boot/grub/grub.conf~
Lehet, régen nincs uhu-m 🙂
Ha a pon dsl-provider paranccsal indul az adsl, akkor be kell tenni az init.d-be és belinkelni vmelyik rcx.d könyvtárba. Majd ír a delikvens ha elakadt! 🙂Lehet, régen nincs uhu-m 🙂
Ha a pon dsl-provider paranccsal indul az adsl, akkor be kell tenni az init.d-be és belinkelni vmelyik rcx.d könyvtárba. Majd ír a delikvens ha elakadt! 🙂 -
SzerzőBejegyzés