pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Grub hiba – Not found or not a block device #2130421
    pomm
    Felhasználó

      Ne bonyolítsd 🙂
      livecd alatt:

      Code:
      mkdir /mnt/hda8
      mount /dev/hda8 /mnt/hda8
      grub-install –root-directory=/mnt/hda8
      Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129955
      pomm
      Felhasználó

        Adj egy ssh hozzáférést aztán megnézem neked… Jobb 5letem nincs, de ha van vki akinek uhu van gépén ő tud másként is segíteni én már nem tudom mi hogyan néz ki uhu alatt.

        Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129956
        pomm
        Felhasználó

          Adj egy ssh hozzáférést aztán megnézem neked… Jobb 5letem nincs, de ha van vki akinek uhu van gépén ő tud másként is segíteni én már nem tudom mi hogyan néz ki uhu alatt.

          Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102978
          pomm
          Felhasználó

            Ember, ha nincs bent az xorg.conf-ba a felbontás, akkor te azt júzerként ( normális esetben ) nem fogod beállítani. Arról nem szólva, hogy nem fglrx a driver, hanem ati és a modulok között sincs az fglrx, tehát egyáltalán nem használja… Innen csak beállítás kérdése…Maradhatsz az atinál, de akkor is add meg a felbontást az xorg.conf-ban!

            Nézd már meg az uhu idevonatkozó részét az xorg.conf-ban 🙂 Aztán másold ki 😉

            Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102979
            pomm
            Felhasználó

              Ember, ha nincs bent az xorg.conf-ba a felbontás, akkor te azt júzerként ( normális esetben ) nem fogod beállítani. Arról nem szólva, hogy nem fglrx a driver, hanem ati és a modulok között sincs az fglrx, tehát egyáltalán nem használja… Innen csak beállítás kérdése…Maradhatsz az atinál, de akkor is add meg a felbontást az xorg.conf-ban!

              Nézd már meg az uhu idevonatkozó részét az xorg.conf-ban 🙂 Aztán másold ki 😉

              Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130117
              pomm
              Felhasználó
                csabicsekker wrote:
                Kaffeine -t nem találta m sem apt-get install -al, sem a Synaptic-ban, de felraktam a vlc-t és Király. mindent tud, ami kellett a DVD lejátszáshoz 🙂

                Pedig van uhu-s csomag…:
                Bővítsd az /etc/apt/sources.list fájlod tartalmát 🙂 Az amúgy is jól jöhet…

                http://uhu.linux.hu/

                Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130118
                pomm
                Felhasználó
                  csabicsekker wrote:
                  Kaffeine -t nem találta m sem apt-get install -al, sem a Synaptic-ban, de felraktam a vlc-t és Király. mindent tud, ami kellett a DVD lejátszáshoz 🙂

                  Pedig van uhu-s csomag…:
                  Bővítsd az /etc/apt/sources.list fájlod tartalmát 🙂 Az amúgy is jól jöhet…

                  http://uhu.linux.hu/

                  Hozzászólás: Fedora Grub #2091968
                  pomm
                  Felhasználó

                    Igen, meg kellene nézni a másik rendszer grub könyvtárát, illetve ha felülírás történt ( és csak egy ), akkor a rendszer biztonsági mentését /boot/grub/menu.lst~ vagy a /boot/grub/grub.conf~

                    Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129951
                    pomm
                    Felhasználó

                      Lehet, régen nincs uhu-m 🙂
                      Ha a pon dsl-provider paranccsal indul az adsl, akkor be kell tenni az init.d-be és belinkelni vmelyik rcx.d könyvtárba. Majd ír a delikvens ha elakadt! 🙂

                      Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129952
                      pomm
                      Felhasználó

                        Lehet, régen nincs uhu-m 🙂
                        Ha a pon dsl-provider paranccsal indul az adsl, akkor be kell tenni az init.d-be és belinkelni vmelyik rcx.d könyvtárba. Majd ír a delikvens ha elakadt! 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 5,573