pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102968
    pomm
    Felhasználó

      Hm…
      lsmod kimenetet csatolj és a /etc/X11/xorg.conf fájlt is!

      Hozzászólás: Csúnyaságosság #2102969
      pomm
      Felhasználó

        Hm…
        lsmod kimenetet csatolj és a /etc/X11/xorg.conf fájlt is!

        Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130109
        pomm
        Felhasználó

          A kaffeine-nek jó, én amúgy csak azt használom, a vlc amolyan tartalék nálam…

          Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130110
          pomm
          Felhasználó

            A kaffeine-nek jó, én amúgy csak azt használom, a vlc amolyan tartalék nálam…

            Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130105
            pomm
            Felhasználó

              Lehet, hogy bagoly alatt ezek a csomagok nincsenek meg vagy nem így…de ennek nézz utána te 😉
              A vlc mindent eszik, a kaffeine viszont szebb külalakra és ( nekem ) kezelhetőbb a felülete…
              Ha gondod van, írj…

              Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130106
              pomm
              Felhasználó

                Lehet, hogy bagoly alatt ezek a csomagok nincsenek meg vagy nem így…de ennek nézz utána te 😉
                A vlc mindent eszik, a kaffeine viszont szebb külalakra és ( nekem ) kezelhetőbb a felülete…
                Ha gondod van, írj…

                Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130101
                pomm
                Felhasználó

                  Na igen, kezdő linuxosnak a parancssoros dvd lejátszás…hm…Se dvd menü, se semmi…Az mplayer eléggé lemaradt az utóbbi két évben.

                  Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130102
                  pomm
                  Felhasználó

                    Na igen, kezdő linuxosnak a parancssoros dvd lejátszás…hm…Se dvd menü, se semmi…Az mplayer eléggé lemaradt az utóbbi két évben.

                    Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130095
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nem akarlak lebeszélni az mplayer-ről, de lesznek vele gondjaid 🙂
                      Ha fájdalom mentesen szeretnéd élvezni a filmezést a bagoly alatt, javaslom a következőt:
                      apt-get install libxine-extracodecs kaffeine vlc wxvlc libdvdread* libdvdcss2

                      Hozzászólás: UHU Mplayer DVD lejátszás probléma #2130096
                      pomm
                      Felhasználó

                        Nem akarlak lebeszélni az mplayer-ről, de lesznek vele gondjaid 🙂
                        Ha fájdalom mentesen szeretnéd élvezni a filmezést a bagoly alatt, javaslom a következőt:
                        apt-get install libxine-extracodecs kaffeine vlc wxvlc libdvdread* libdvdcss2

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 5,573