Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
+1 a töröljük_az_ilyen_baromságokat-tal egyetértőknek!
Én viszont elég régen járok ide…de ez nálam már beb@szná a kaput…
A moderátorok megszüntetése okozott/okoz elég rumlit, de ha elkezd itt a jó nép politizálni is, akkor személyemmel biztos rövidül a taglista…
Azért nem a politikusok blogjaihoz regisztráltam, mert a linux érdekel! Ha vki politizálni akar tegye, de a megfelelő helyen!ui.:
Mivel ebben én nem döntök, így pusztán csak a véleményem fogalmaztam…+1 a töröljük_az_ilyen_baromságokat-tal egyetértőknek!
Én viszont elég régen járok ide…de ez nálam már beb@szná a kaput…
A moderátorok megszüntetése okozott/okoz elég rumlit, de ha elkezd itt a jó nép politizálni is, akkor személyemmel biztos rövidül a taglista…
Azért nem a politikusok blogjaihoz regisztráltam, mert a linux érdekel! Ha vki politizálni akar tegye, de a megfelelő helyen!ui.:
Mivel ebben én nem döntök, így pusztán csak a véleményem fogalmaztam…lada2105 wrote:mplayer azaz a „felvevö progija” = mencoder 😉Tudom, és? A dvdripp-re sem írom, hogy a transcode-ot használom vagy az mplayert vagy a mencodert, stb…
Ennyit azért illik tudni 😉iso 8859-1 alatt olvasható…bár nem tökéletes.
iso 8859-1 alatt olvasható…bár nem tökéletes.
Wooody wrote:Pontosabban a – gyilkosság bűn, de gondolni rá még nem az –[off]
A bűn fogalma elég tág. A Biblia szerint – tulajdonképpen – ha rágondolsz az is bűn.
Orwellnél is elkapják a gondolat bűnözőket… 🙂Wooody wrote:Pontosabban a – gyilkosság bűn, de gondolni rá még nem az –[off]
A bűn fogalma elég tág. A Biblia szerint – tulajdonképpen – ha rágondolsz az is bűn.
Orwellnél is elkapják a gondolat bűnözőket… 🙂kayapo wrote:Az Ok, hogy letörölte, de a configot tartalmazó csomagot (mysql-common), nem telepítette újra, tehát lehet az még jó.Ezt honnan veszed?
Ha én eltávolítom a csomagot, akkor rendesen dolgozom 🙂 joker karakter RLZ! Feltételezem ő sem a klienst távolította csak el, hanem mindent.kayapo wrote:Az Ok, hogy letörölte, de a configot tartalmazó csomagot (mysql-common), nem telepítette újra, tehát lehet az még jó.Ezt honnan veszed?
Ha én eltávolítom a csomagot, akkor rendesen dolgozom 🙂 joker karakter RLZ! Feltételezem ő sem a klienst távolította csak el, hanem mindent.kanos_giliszta wrote:Üdv!Tud valaki segíteni, hogy az okosan kitörölt /etc/mysql könyvtárban lévő fájlokat miként tudom újra lekreáltatni? Hiába rakom újra a MySQL-t, nem jön létre a könyvtár.
Ubuntu Edgy alatt vagyok.
kayapo wrote:pomm! ez elég hentes módszer!!!talán a
dpkg-reconfigure -plow mysql-common -al kellett volna kezdeni, nem ezzel:
pomm wrote:Code:apt-get install mysql-server mysql-client
apt-get remove –purge mysql-server mysql-client
apt-get install mysql-server mysql-clientMivel letörölte az /etc alatti tartalmat, majd a mysql-t eltávolította, majd újratelepítette, nem igazán lett volna értelme a dpkg-reconfigure-val kínlódni.
Arról nem szólva, hogy az /etc alatti fájlok törlésével nem veszít adatot. ( legalábbis sql táblát nem 🙂 ) Pár éve jártam hasonlóan, simán visszaállítottam mindent. -
SzerzőBejegyzés