pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Etch adsl #2129635
    pomm
    Felhasználó

      Nekem ne a vmware alatti ifconfigot küld, azt én is elő tudnám állítani!
      Az ifconfig, ifconfig -a kimenet a pon dsl-provider parancs után kellene!

      Hozzászólás: Etch adsl #2129636
      pomm
      Felhasználó

        Nekem ne a vmware alatti ifconfigot küld, azt én is elő tudnám állítani!
        Az ifconfig, ifconfig -a kimenet a pon dsl-provider parancs után kellene!

        Hozzászólás: Etch adsl #2129621
        pomm
        Felhasználó
          ergya wrote:
          mondjuk nemértem miért kell beállítani külön kézzel ezeket a címeket, winfo$ alatt legalábbis nemkell

          Én meg azt nem értem, hogy aki kezdő, az miért debiannal kezd, miért nem rögtön gentoo-val vagy lfs-sel.
          🙂

          Hozzászólás: Etch adsl #2129622
          pomm
          Felhasználó
            ergya wrote:
            mondjuk nemértem miért kell beállítani külön kézzel ezeket a címeket, winfo$ alatt legalábbis nemkell

            Én meg azt nem értem, hogy aki kezdő, az miért debiannal kezd, miért nem rögtön gentoo-val vagy lfs-sel.
            🙂

            Hozzászólás: Etch adsl #2129619
            pomm
            Felhasználó
              ergya wrote:
              ifconfig ppp0 vagy ifconfig eth0:

              erre most legutóbb már ezt írta ki (más próbálkozáskor nemvolt ilyen hiba, de akkorse ment persze a net):
              ppp0: error fetching interface information: device not found

              szóval valószínűleg első körben ppp0 hiánya a fő gond, de volt hogy nemhiányolta (előző debian telepítésekor) mégse ment az adsl. Mit kellene tennem?

              ifconfig
              ifconfig -a
              Ezeket csatold, légyszíves!

              ui.:A pppoeconf hány device-t talált?

              Hozzászólás: Etch adsl #2129620
              pomm
              Felhasználó
                ergya wrote:
                ifconfig ppp0 vagy ifconfig eth0:

                erre most legutóbb már ezt írta ki (más próbálkozáskor nemvolt ilyen hiba, de akkorse ment persze a net):
                ppp0: error fetching interface information: device not found

                szóval valószínűleg első körben ppp0 hiánya a fő gond, de volt hogy nemhiányolta (előző debian telepítésekor) mégse ment az adsl. Mit kellene tennem?

                ifconfig
                ifconfig -a
                Ezeket csatold, légyszíves!

                ui.:A pppoeconf hány device-t talált?

                Hozzászólás: virtualbox #2129583
                pomm
                Felhasználó

                  +1
                  Nekem mind a 98, mind az xp tökéletesen müködött vb alatt….

                  Hozzászólás: virtualbox #2129584
                  pomm
                  Felhasználó

                    +1
                    Nekem mind a 98, mind az xp tökéletesen müködött vb alatt….

                    Hozzászólás: macskajancsi probléma #2129353
                    pomm
                    Felhasználó

                      Hát ilyen szívás a demokrácia, az ugyanis a többdég diktatúrája. Már pedig a többség nem akar politikát! Szerencsére!

                      Hozzászólás: macskajancsi probléma #2129354
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hát ilyen szívás a demokrácia, az ugyanis a többdég diktatúrája. Már pedig a többség nem akar politikát! Szerencsére!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,371-1,380 / 5,573