Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem ne a vmware alatti ifconfigot küld, azt én is elő tudnám állítani!
Az ifconfig, ifconfig -a kimenet a pon dsl-provider parancs után kellene!Nekem ne a vmware alatti ifconfigot küld, azt én is elő tudnám állítani!
Az ifconfig, ifconfig -a kimenet a pon dsl-provider parancs után kellene!ergya wrote:mondjuk nemértem miért kell beállítani külön kézzel ezeket a címeket, winfo$ alatt legalábbis nemkellÉn meg azt nem értem, hogy aki kezdő, az miért debiannal kezd, miért nem rögtön gentoo-val vagy lfs-sel.
🙂ergya wrote:mondjuk nemértem miért kell beállítani külön kézzel ezeket a címeket, winfo$ alatt legalábbis nemkellÉn meg azt nem értem, hogy aki kezdő, az miért debiannal kezd, miért nem rögtön gentoo-val vagy lfs-sel.
🙂ergya wrote:ifconfig ppp0 vagy ifconfig eth0:erre most legutóbb már ezt írta ki (más próbálkozáskor nemvolt ilyen hiba, de akkorse ment persze a net):
ppp0: error fetching interface information: device not foundszóval valószínűleg első körben ppp0 hiánya a fő gond, de volt hogy nemhiányolta (előző debian telepítésekor) mégse ment az adsl. Mit kellene tennem?
ifconfig
ifconfig -a
Ezeket csatold, légyszíves!ui.:A pppoeconf hány device-t talált?
ergya wrote:ifconfig ppp0 vagy ifconfig eth0:erre most legutóbb már ezt írta ki (más próbálkozáskor nemvolt ilyen hiba, de akkorse ment persze a net):
ppp0: error fetching interface information: device not foundszóval valószínűleg első körben ppp0 hiánya a fő gond, de volt hogy nemhiányolta (előző debian telepítésekor) mégse ment az adsl. Mit kellene tennem?
ifconfig
ifconfig -a
Ezeket csatold, légyszíves!ui.:A pppoeconf hány device-t talált?
+1
Nekem mind a 98, mind az xp tökéletesen müködött vb alatt….+1
Nekem mind a 98, mind az xp tökéletesen müködött vb alatt….Hát ilyen szívás a demokrácia, az ugyanis a többdég diktatúrája. Már pedig a többség nem akar politikát! Szerencsére!
Hát ilyen szívás a demokrácia, az ugyanis a többdég diktatúrája. Már pedig a többség nem akar politikát! Szerencsére!
-
SzerzőBejegyzés