Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem csak egy 8M/512KB van, az havi 7600 bruttó
Nekem csak egy 8M/512KB van, az havi 7600 bruttó
Ezért vagy te lúzer, mert nem érted miről beszél a másik, de bőszen reagálsz. Olvasol vmit, azt hiszed érted, pedig dehogy….
Nem haragszik itt rád senki, nem kell szélmalomharcot vívnod, nem vagy Don Quijote, bár hasonló megnyilvánulásaid vannak, csak te nem Dulcinea-ért, hanem a linuxért akarsz harcolni…bár inkább a fegyverhordozó hátasa…de nem sértegetlek…
Sok sikert! 🙂Ezért vagy te lúzer, mert nem érted miről beszél a másik, de bőszen reagálsz. Olvasol vmit, azt hiszed érted, pedig dehogy….
Nem haragszik itt rád senki, nem kell szélmalomharcot vívnod, nem vagy Don Quijote, bár hasonló megnyilvánulásaid vannak, csak te nem Dulcinea-ért, hanem a linuxért akarsz harcolni…bár inkább a fegyverhordozó hátasa…de nem sértegetlek…
Sok sikert! 🙂Te vasy, azt tudtuk, hogy szeretsz nagyokat mondani ( saját szerverek, több éves tapasztalat, saját maga által írt kernel a havernak, stb… ), de hogy ennyire lúzer legyél az már mindennek a teteje.
Nem tudsz magyarul ( legalábbis írni ), tudom, mindenki vét hibát ( én is ), de nem minden mondatban 🙂
Nem tudsz fogalmazni, képtelen vagy egyedül egy linuxot ( akármilyet ) beállítani és gentoo honlapot akarsz egy ingyenes, reklámokkal teli portálon… Kész… 🙂 A 15 hónapos lányomnak több esze és önkritikája van!
Nem szoktam szólni az általad indított topicokban ( mindegy, hogy valós nyűg vagy vmi önfényező/önsajnáló powered by vasy topic ), de ezt nem bírtam kihagyni!
A kitartásod dicséretes, kár, hogy nem a linux és a tanulás irányában, hanem a hülyeségében, meg a magamutogatásban nyilvánul meg!Te vasy, azt tudtuk, hogy szeretsz nagyokat mondani ( saját szerverek, több éves tapasztalat, saját maga által írt kernel a havernak, stb… ), de hogy ennyire lúzer legyél az már mindennek a teteje.
Nem tudsz magyarul ( legalábbis írni ), tudom, mindenki vét hibát ( én is ), de nem minden mondatban 🙂
Nem tudsz fogalmazni, képtelen vagy egyedül egy linuxot ( akármilyet ) beállítani és gentoo honlapot akarsz egy ingyenes, reklámokkal teli portálon… Kész… 🙂 A 15 hónapos lányomnak több esze és önkritikája van!
Nem szoktam szólni az általad indított topicokban ( mindegy, hogy valós nyűg vagy vmi önfényező/önsajnáló powered by vasy topic ), de ezt nem bírtam kihagyni!
A kitartásod dicséretes, kár, hogy nem a linux és a tanulás irányában, hanem a hülyeségében, meg a magamutogatásban nyilvánul meg!ok ok… 🙂
Sok sikert hozzá, ha megakadsz, írj! 😉ok ok… 🙂
Sok sikert hozzá, ha megakadsz, írj! 😉dpkg-reconfigure locales
locale-gendpkg-reconfigure locales
locale-gen -
SzerzőBejegyzés