Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A bootolható pendrive-nak még mindig semmi köze a gobovarázslathoz!
Mindenki elhiszi hogy olyan jó, de azért ne fárasszuk egymást!
Pont az miatt nem jó, ami miatt te dicséred! Soha nem fogja megtanulni a linux felépítését, működését egy olyan rendszerrel, ami egyáltalán nem hasonlít a linuxok felépítésére. Ennyi erővel most dicsérhetnéd itt az OSX-et is!
A gobo biztos jó, de qrvára nem ebbe a topickba való.Esetleg még:
http://www.turnofftheinternet.com/gúúúúúúúúglíííííí
🙂
Azért magának nem gyárt 😉gúúúúúúúúglíííííí
🙂
Azért magának nem gyárt 😉Nyitsz egy terminált:
Code:pomm:/home/pomm# dpkg -l | grep hal
ii hal 0.5.9.1-1 Hardware Abstraction Layer
ii hal-info 20070618-1 Hardware Abstraction Layer – fdi files
ii libhal-dev 0.5.9.1-2 Hardware Abstraction Layer – development files
ii libhal-storage1 0.5.9.1-1 Hardware Abstraction Layer – shared library for stor
ii libhal1 0.5.9.1-2 Hardware Abstraction Layer – shared library
pomm:/home/pomm#Te tegyél elé sudo-t ( vagy lépj be rootként ), mert én rootként gépletem be!
Nyitsz egy terminált:
Code:pomm:/home/pomm# dpkg -l | grep hal
ii hal 0.5.9.1-1 Hardware Abstraction Layer
ii hal-info 20070618-1 Hardware Abstraction Layer – fdi files
ii libhal-dev 0.5.9.1-2 Hardware Abstraction Layer – development files
ii libhal-storage1 0.5.9.1-1 Hardware Abstraction Layer – shared library for stor
ii libhal1 0.5.9.1-2 Hardware Abstraction Layer – shared library
pomm:/home/pomm#Te tegyél elé sudo-t ( vagy lépj be rootként ), mert én rootként gépletem be!
Örvendetes, bár a bootolható pendrive-nak, sok köze nincs a goboizéhez, arról nem szólva. hogy egy kezdő a goboizétől lehet, hogy befalcol…
Nézd Viola Zoli, semmi bajom a különféle disztrikkel, de legalább hülyeséget ne beszélj! Miért nem az lfs-t ajánlod neki? Vagy gentoo-t stage 1-ről?
Ha kezdő, akkor (k)ubuntu vagy fedora, vagy süsü meg bp, mert vektor tud supportolni, de gobo semmiképpen!
Nincs baj a te kis „hittéritéseddel”, de azért ésszel, ha már nem akarod, hogy körbe röhögjenek!Örvendetes, bár a bootolható pendrive-nak, sok köze nincs a goboizéhez, arról nem szólva. hogy egy kezdő a goboizétől lehet, hogy befalcol…
Nézd Viola Zoli, semmi bajom a különféle disztrikkel, de legalább hülyeséget ne beszélj! Miért nem az lfs-t ajánlod neki? Vagy gentoo-t stage 1-ről?
Ha kezdő, akkor (k)ubuntu vagy fedora, vagy süsü meg bp, mert vektor tud supportolni, de gobo semmiképpen!
Nincs baj a te kis „hittéritéseddel”, de azért ésszel, ha már nem akarod, hogy körbe röhögjenek!Rakd fel az xp ntfs-re, aztán csak azt formázd fat-ra, amit fatként akarsz használni, majd a linux-szal particionálhatod/formázhatod a hdd-t
Nálam a noti így néz ki:
hda1 xp ntfs
hda2 swap
hda3 freebsd udfs
hda5 debian ext3 ( extend )
hda6 adat partició xfs ( extend ) -
SzerzőBejegyzés