pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127874
    pomm
    Felhasználó

      A bootolható pendrive-nak még mindig semmi köze a gobovarázslathoz!
      Mindenki elhiszi hogy olyan jó, de azért ne fárasszuk egymást!
      Pont az miatt nem jó, ami miatt te dicséred! Soha nem fogja megtanulni a linux felépítését, működését egy olyan rendszerrel, ami egyáltalán nem hasonlít a linuxok felépítésére. Ennyi erővel most dicsérhetnéd itt az OSX-et is!
      A gobo biztos jó, de qrvára nem ebbe a topickba való.

      Hozzászólás: vicc #1923891
      pomm
      Felhasználó
        Hozzászólás: vicc #1923890
        pomm
        Felhasználó

          hiába na, újszülötteknek minden vicc új 🙂
          Íme

          Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128240
          pomm
          Felhasználó

            gúúúúúúúúglíííííí
            🙂
            Azért magának nem gyárt 😉

            Hozzászólás: Magyar Gentoo Fórum #2128241
            pomm
            Felhasználó

              gúúúúúúúúglíííííí
              🙂
              Azért magának nem gyárt 😉

              Hozzászólás: failed to initalize HAL! #2127994
              pomm
              Felhasználó

                Nyitsz egy terminált:

                Code:
                pomm:/home/pomm# dpkg -l | grep hal
                ii  hal                               0.5.9.1-1                       Hardware Abstraction Layer
                ii  hal-info                          20070618-1                      Hardware Abstraction Layer – fdi files
                ii  libhal-dev                        0.5.9.1-2                       Hardware Abstraction Layer – development files
                ii  libhal-storage1                   0.5.9.1-1                       Hardware Abstraction Layer – shared library for stor
                ii  libhal1                           0.5.9.1-2                       Hardware Abstraction Layer – shared library
                pomm:/home/pomm#   

                Te tegyél elé sudo-t ( vagy lépj be rootként ), mert én rootként gépletem be!

                Hozzászólás: failed to initalize HAL! #2127995
                pomm
                Felhasználó

                  Nyitsz egy terminált:

                  Code:
                  pomm:/home/pomm# dpkg -l | grep hal
                  ii  hal                               0.5.9.1-1                       Hardware Abstraction Layer
                  ii  hal-info                          20070618-1                      Hardware Abstraction Layer – fdi files
                  ii  libhal-dev                        0.5.9.1-2                       Hardware Abstraction Layer – development files
                  ii  libhal-storage1                   0.5.9.1-1                       Hardware Abstraction Layer – shared library for stor
                  ii  libhal1                           0.5.9.1-2                       Hardware Abstraction Layer – shared library
                  pomm:/home/pomm#   

                  Te tegyél elé sudo-t ( vagy lépj be rootként ), mert én rootként gépletem be!

                  Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127867
                  pomm
                  Felhasználó

                    Örvendetes, bár a bootolható pendrive-nak, sok köze nincs a goboizéhez, arról nem szólva. hogy egy kezdő a goboizétől lehet, hogy befalcol…
                    Nézd Viola Zoli, semmi bajom a különféle disztrikkel, de legalább hülyeséget ne beszélj! Miért nem az lfs-t ajánlod neki? Vagy gentoo-t stage 1-ről?
                    Ha kezdő, akkor (k)ubuntu vagy fedora, vagy süsü meg bp, mert vektor tud supportolni, de gobo semmiképpen!
                    Nincs baj a te kis „hittéritéseddel”, de azért ésszel, ha már nem akarod, hogy körbe röhögjenek!

                    Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127868
                    pomm
                    Felhasználó

                      Örvendetes, bár a bootolható pendrive-nak, sok köze nincs a goboizéhez, arról nem szólva. hogy egy kezdő a goboizétől lehet, hogy befalcol…
                      Nézd Viola Zoli, semmi bajom a különféle disztrikkel, de legalább hülyeséget ne beszélj! Miért nem az lfs-t ajánlod neki? Vagy gentoo-t stage 1-ről?
                      Ha kezdő, akkor (k)ubuntu vagy fedora, vagy süsü meg bp, mert vektor tud supportolni, de gobo semmiképpen!
                      Nincs baj a te kis „hittéritéseddel”, de azért ésszel, ha már nem akarod, hogy körbe röhögjenek!

                      Hozzászólás: FAT+NTFS+EXT23 #2128378
                      pomm
                      Felhasználó

                        Rakd fel az xp ntfs-re, aztán csak azt formázd fat-ra, amit fatként akarsz használni, majd a linux-szal particionálhatod/formázhatod a hdd-t
                        Nálam a noti így néz ki:
                        hda1 xp ntfs
                        hda2 swap
                        hda3 freebsd udfs
                        hda5 debian ext3 ( extend )
                        hda6 adat partició xfs ( extend )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 5,573