pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127801
    pomm
    Felhasználó

      Nem kell ezt bonyolítani!
      Debian alatt:

      Code:
      apt-get install syslinux

      ( Nem debian alatt, vagy forrásból vagy vmi repóból felrakod a syslinux-ot )
      Bedugod a pendrive-ot, felmásolod rá mondjuk az ubcd-t ( http://www.ultimatebootcd.com/download.html innen letöltöd, bemountolod az iso-t, a tartalmát rámásolod a pendrive-ra )
      syslinux /dev/sdx ( x helyére a pendrie betűjele )
      Kész…

      Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127802
      pomm
      Felhasználó

        Nem kell ezt bonyolítani!
        Debian alatt:

        Code:
        apt-get install syslinux

        ( Nem debian alatt, vagy forrásból vagy vmi repóból felrakod a syslinux-ot )
        Bedugod a pendrive-ot, felmásolod rá mondjuk az ubcd-t ( http://www.ultimatebootcd.com/download.html innen letöltöd, bemountolod az iso-t, a tartalmát rámásolod a pendrive-ra )
        syslinux /dev/sdx ( x helyére a pendrie betűjele )
        Kész…

        Hozzászólás: Konyhatündéreknek #2084208
        pomm
        Felhasználó

          jogos…szal, ha vkit érdekel a krecipes magyarítása, dobjon ide egy üzit vagy nekem egy mélt…
          Ha kész van mindenképpen kirakom a netre…

          Hozzászólás: Konyhatündéreknek #2084205
          pomm
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            pomm wrote:
            Elkezdtem maygarítani

            Iylen szinten?

            Perpill a  diszlexiám még kezel szorulásra
            De van hejesíráslyavító tündér-varázslóm, bár inkább az angollal van  baj, mert nem beszélem 🙂

            ELaci wrote:
            Én pl. most vettem guárgumis virslit, (hála gyurcsinak) és most főzöm tökké.
            Legyél is hálás, ősztől már csak a guárgumit tudod megvenni, virslire nem lesz léd 🙂
            Hozzászólás: Wifi gomb nem reagál!!!! HELP! #2091177
            pomm
            Felhasználó

              Az, hogy mi van modulban és mi töltődik be, az két külön dolog.
              Ha nem megy a blacklist:
              touch /etc/init.d/rm_bcm43xx
              mcedit /etc/init.d/rm_bcm43xx

              A tarlama rém bonyolult 🙂 :

              Code:
              #!/bin/sh
              rmmod bmc43xx

              chmod +x /etc/init.d/rm_bcm43xx
              ln -s /etc/init.d/rm_bcm43xx /etc/rc2.d/S99rm_bcm43xx
              Nem tudom mi nálad az alapértelmezett futási szint, ha nem a második, akkor, természtesen ne oda linkeld.
              Ez induláskor kilövi a modult…

              Hozzászólás: Konyhatündéreknek #2084202
              pomm
              Felhasználó

                Főzzünk megint egy kicsit és, hogy ne csak gnome-os felület legyen:
                http://krecipes.sourceforge.net/
                Elkezdtem magyarítani, ha vkit érdekel, belinkelem az eddig kész fordítást….

                Hozzászólás: Érthetetlen lassúság #2127545
                pomm
                Felhasználó

                  restart nélkül swapoff /dev/swappartició

                  Hozzászólás: Érthetetlen lassúság #2127546
                  pomm
                  Felhasználó

                    restart nélkül swapoff /dev/swappartició

                    Hozzászólás: Wifi gomb nem reagál!!!! HELP! #2091175
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ha a bcm43xx driver a gond, tedd blacklist-re.

                      Hozzászólás: Érthetetlen lassúság #2127529
                      pomm
                      Felhasználó

                        Live-val nézd meg!
                        pl.: http://slax-hu.xsak.hu/

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 5,573