pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Érthetetlen lassúság #2127530
    pomm
    Felhasználó

      Live-val nézd meg!
      pl.: http://slax-hu.xsak.hu/

      Hozzászólás: nem olvasható a winxp ?! #2127583
      pomm
      Felhasználó

        Látom, a sid-ben van ntfs-3g, tedd fel onnan, esetleg forgasd. ( packages.debian.org )
        Ettől még mountolni kell tudnod, csak nem rw-ben hanem ro-ban

        Hozzászólás: nem olvasható a winxp ?! #2127584
        pomm
        Felhasználó

          Látom, a sid-ben van ntfs-3g, tedd fel onnan, esetleg forgasd. ( packages.debian.org )
          Ettől még mountolni kell tudnod, csak nem rw-ben hanem ro-ban

          Hozzászólás: Érthetetlen lassúság #2127513
          pomm
          Felhasználó

            Azért nyomd ide ezeket csatolmányként:
            top
            free
            ps ax
            lsmod
            lspci
            dmesg

            Ha semmi nem segít és 5let sem lesz több, akkor tölts le vmilyen livecd-t, és nézd meg azon milyen. Az vmivel eleve lassabb lesz, de az ugye természetes ( kivéve, ha be tudod az egész cumót tölteni a ram-ba – pl slax-nél van ilyen opció )

            Hozzászólás: Érthetetlen lassúság #2127514
            pomm
            Felhasználó

              Azért nyomd ide ezeket csatolmányként:
              top
              free
              ps ax
              lsmod
              lspci
              dmesg

              Ha semmi nem segít és 5let sem lesz több, akkor tölts le vmilyen livecd-t, és nézd meg azon milyen. Az vmivel eleve lassabb lesz, de az ugye természetes ( kivéve, ha be tudod az egész cumót tölteni a ram-ba – pl slax-nél van ilyen opció )

              Hozzászólás: „beágyazott” login ???? #2127459
              pomm
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                „A linkemen levő doksit tessék elolvasni! Magyarul van”
                Amíg még lehet…
                (Utána lehet, hogy csak angolul lehet, képek nélkül… :)))))

                off
                wget -r http://linuxvilag.hu/
                end off

                Hozzászólás: „beágyazott” login ???? #2127460
                pomm
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  „A linkemen levő doksit tessék elolvasni! Magyarul van”
                  Amíg még lehet…
                  (Utána lehet, hogy csak angolul lehet, képek nélkül… :)))))

                  off
                  wget -r http://linuxvilag.hu/
                  end off

                  Hozzászólás: nem olvasható a winxp ?! #2127577
                  pomm
                  Felhasználó

                    Esetleg kézzel mountolva ( mount /dev/hda1 /ahova/csatolod )?
                    Minden csomit felraktál hozzá?
                    apt-get update
                    apt-get install ntfs-3g

                    Hozzászólás: nem olvasható a winxp ?! #2127578
                    pomm
                    Felhasználó

                      Esetleg kézzel mountolva ( mount /dev/hda1 /ahova/csatolod )?
                      Minden csomit felraktál hozzá?
                      apt-get update
                      apt-get install ntfs-3g

                      pomm
                      Felhasználó

                        ne offoljunk, de ha megy neki az ls -l, akkor már a gpasswd parancsot is be tudja pötyögni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 5,573