Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Live-val nézd meg!
pl.: http://slax-hu.xsak.hu/Látom, a sid-ben van ntfs-3g, tedd fel onnan, esetleg forgasd. ( packages.debian.org )
Ettől még mountolni kell tudnod, csak nem rw-ben hanem ro-banLátom, a sid-ben van ntfs-3g, tedd fel onnan, esetleg forgasd. ( packages.debian.org )
Ettől még mountolni kell tudnod, csak nem rw-ben hanem ro-banAzért nyomd ide ezeket csatolmányként:
top
free
ps ax
lsmod
lspci
dmesgHa semmi nem segít és 5let sem lesz több, akkor tölts le vmilyen livecd-t, és nézd meg azon milyen. Az vmivel eleve lassabb lesz, de az ugye természetes ( kivéve, ha be tudod az egész cumót tölteni a ram-ba – pl slax-nél van ilyen opció )
Azért nyomd ide ezeket csatolmányként:
top
free
ps ax
lsmod
lspci
dmesgHa semmi nem segít és 5let sem lesz több, akkor tölts le vmilyen livecd-t, és nézd meg azon milyen. Az vmivel eleve lassabb lesz, de az ugye természetes ( kivéve, ha be tudod az egész cumót tölteni a ram-ba – pl slax-nél van ilyen opció )
vizsla wrote:„A linkemen levő doksit tessék elolvasni! Magyarul van”
Amíg még lehet…
(Utána lehet, hogy csak angolul lehet, képek nélkül… :)))))off
wget -r http://linuxvilag.hu/
end offvizsla wrote:„A linkemen levő doksit tessék elolvasni! Magyarul van”
Amíg még lehet…
(Utána lehet, hogy csak angolul lehet, képek nélkül… :)))))off
wget -r http://linuxvilag.hu/
end offEsetleg kézzel mountolva ( mount /dev/hda1 /ahova/csatolod )?
Minden csomit felraktál hozzá?
apt-get update
apt-get install ntfs-3gEsetleg kézzel mountolva ( mount /dev/hda1 /ahova/csatolod )?
Minden csomit felraktál hozzá?
apt-get update
apt-get install ntfs-3gne offoljunk, de ha megy neki az ls -l, akkor már a gpasswd parancsot is be tudja pötyögni.
-
SzerzőBejegyzés