pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • pomm
    Felhasználó

      ne offoljunk, de ha megy neki az ls -l, akkor már a gpasswd parancsot is be tudja pötyögni.

      pomm
      Felhasználó
        GegSite wrote:
        Fogsz egy uhu-control-center* -t, és hozzáadod magad a media, video, és az audio csoportokhoz.

        * A menüben UHU-Vezérlőpult -nak hívják

        Ez a megoldás, félmegoldás, mert ismét meg kell majd vkit vhol kérdeznie, ha majd nem uhut használ…Jobb az a parancssor!

        pomm
        Felhasználó
          GegSite wrote:
          Fogsz egy uhu-control-center* -t, és hozzáadod magad a media, video, és az audio csoportokhoz.

          * A menüben UHU-Vezérlőpult -nak hívják

          Ez a megoldás, félmegoldás, mert ismét meg kell majd vkit vhol kérdeznie, ha majd nem uhut használ…Jobb az a parancssor!

          Hozzászólás: psx emulátor #1924641
          pomm
          Felhasználó

            Nem megosztásról volt szó, hanem át akarta küldeni a kollégának 🙂 Mélben az kicsti nagy lett volna 🙂 Nem adnék tippet direkt warez-hez, de ez simán belefér… szerintem…

            pomm
            Felhasználó

              Júzerként
              groups
              Már látod is milyen csoportokba tartozol, ha szeretnél más csoportba is tartoznni:
              gpasswd
              Innen már egyszerű

              pomm
              Felhasználó

                Júzerként
                groups
                Már látod is milyen csoportokba tartozol, ha szeretnél más csoportba is tartoznni:
                gpasswd
                Innen már egyszerű

                Hozzászólás: MySQL gondok UHU Linux 2.0 alatt #2101532
                pomm
                Felhasználó

                  Igen, a lehtőségek:
                  /etc/init.d/mysql(d) start
                  esetleg:
                  myqld_safe &

                  Hozzászólás: MySQL gondok UHU Linux 2.0 alatt #2101533
                  pomm
                  Felhasználó

                    Igen, a lehtőségek:
                    /etc/init.d/mysql(d) start
                    esetleg:
                    myqld_safe &

                    Hozzászólás: psx emulátor #1924639
                    pomm
                    Felhasználó
                      Petyko wrote:
                      Hali!

                      Ez a dolog engem is érdekel! Én is szeretnék psx játékokkal játszani linux alatt és asszem, hogy a Tekken 3.iso problémád megoldódott mert nekem megvan. Kb. 75 Mb-nyi helyet foglal. Mondd hogyan és hová küldjem! 😀

                      Regelj vhová ( pl. http://extra.hu ) és vmi más néven ( pl.: 1.iso ), ami nem mond semmit, tedd ki…
                      A psx emut én is használtam, bár billzetről messze nem olyan élmény, mivel nekem ( illetve a gyerkőcnek ) van psx2-je így én inkább azon nyomom, mint emun, de kisebb felbontásban tökéltesen ment nálam a psx.

                      Hozzászólás: krusader, kapcsolódás ftp szerverhez #2126579
                      pomm
                      Felhasználó
                        balev wrote:
                        Ha rendszeresen csatlakozol több ftp-hez, akkor a „CTRL+h” is segítség (history)
                        Hm, nálam alapból CTRL+r…

                        Én meg még  egy krusader-r sem indítok, vagy mc vagy konqueror. A konqueror-ban létre tudsz hozni a remotes:/ alatt kész beállításokat és amiket sűrűn használsz, érdemes el menteni, vhogy így:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 5,573