Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
minden változtatásnál restartolni kell az apache-ot!!!
a „csillagos” megoldás is jó, helyettesítsd be a te kívánalmaiddal…
a „csillagos” megoldás is jó, helyettesítsd be a te kívánalmaiddal…
rm /etc/apache2/sites-enabled/default
ln -s /etc/apache2/sites-available/default /etc/apache2/sites-enabled/default
mcedit /etc/apache2/sites-available/default
itt add meg a webszerver gyökerétrm /etc/apache2/sites-enabled/default
ln -s /etc/apache2/sites-available/default /etc/apache2/sites-enabled/default
mcedit /etc/apache2/sites-available/default
itt add meg a webszerver gyökerétMike65 wrote:uzsolt wrote:Megoldható, ott lehet a * karakter áldásos hatásait élvezni 🙂pontosabban? 🙂
pl nálam a kiso:
/bin/mount -o loop* -t iso9660* /home/*/.kisotmp/*
Mike65 wrote:uzsolt wrote:Megoldható, ott lehet a * karakter áldásos hatásait élvezni 🙂pontosabban? 🙂
pl nálam a kiso:
/bin/mount -o loop* -t iso9660* /home/*/.kisotmp/*
Mike65 wrote:szerk.: igen a krusader root-ban megy, de meg lehet ezt oldani szerintem, ne kelljen mindig belépkedni, meg jelszavat írni(sajnos azt nem tudom, hogy egyből hogy lehet root módban indítani, milyen parancsal)felveszed a sudores fájlba, nopasswd-vel a krusader parancsot, teljes elérési úttal.
nálamCode:pomm@pomm:/mnt/hd/pomm$ whereis krusader
krusader: /usr/bin/krusader /usr/X11R6/bin/krusader /usr/bin/X11/krusader /usr/share/man/man1/krusader.1.gz
pomm@pomm:/mnt/hd/pomm$( ebből a /usr/bin/krusader kell )
és a menüben/asztalon az ikon nem a krusader parancsot kell hogy tartalmazza , hanem a sudo krusader parancsot.
Mike65 wrote:szerk.: igen a krusader root-ban megy, de meg lehet ezt oldani szerintem, ne kelljen mindig belépkedni, meg jelszavat írni(sajnos azt nem tudom, hogy egyből hogy lehet root módban indítani, milyen parancsal)felveszed a sudores fájlba, nopasswd-vel a krusader parancsot, teljes elérési úttal.
nálamCode:pomm@pomm:/mnt/hd/pomm$ whereis krusader
krusader: /usr/bin/krusader /usr/X11R6/bin/krusader /usr/bin/X11/krusader /usr/share/man/man1/krusader.1.gz
pomm@pomm:/mnt/hd/pomm$( ebből a /usr/bin/krusader kell )
és a menüben/asztalon az ikon nem a krusader parancsot kell hogy tartalmazza , hanem a sudo krusader parancsot.
Most még be kell állítanod az /etc/apache2 alatt a dolgokat…
-
SzerzőBejegyzés