pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian 4.0 rendszervisszaállítás #2124947
    pomm
    Felhasználó

      Most még be kell állítanod az /etc/apache2 alatt a dolgokat…

      Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124625
      pomm
      Felhasználó

        vagy miért nem indítod el rendszergazdai jogokkal a krusadert és már nincs is ilyen problémád?

        Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124626
        pomm
        Felhasználó

          vagy miért nem indítod el rendszergazdai jogokkal a krusadert és már nincs is ilyen problémád?

          Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124621
          pomm
          Felhasználó

            Ez a probléma az umount parancsnál lép fel. A jobbklikk biztonságos leválasztás működik. Szvsz, ez jogosultság gond. A krusader umountolni akar, ez pedig ( ha nincs az fstab-ba engedélyeze ) júzernek tilos. A sudoers-szel megoldható – sztem, mindjárt megnézem…

            Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124622
            pomm
            Felhasználó

              Ez a probléma az umount parancsnál lép fel. A jobbklikk biztonságos leválasztás működik. Szvsz, ez jogosultság gond. A krusader umountolni akar, ez pedig ( ha nincs az fstab-ba engedélyeze ) júzernek tilos. A sudoers-szel megoldható – sztem, mindjárt megnézem…

              Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124607
              pomm
              Felhasználó

                mcedit /etc/fstab
                beírod:
                /dev/sda1        /mnt/usb            vfat rw,users,exec,auto 0 0

                mented, örülsz

                Hozzászólás: Krusder és az usb unmount #2124608
                pomm
                Felhasználó

                  mcedit /etc/fstab
                  beírod:
                  /dev/sda1        /mnt/usb            vfat rw,users,exec,auto 0 0

                  mented, örülsz

                  Hozzászólás: Debian 4.0 rendszervisszaállítás #2124928
                  pomm
                  Felhasználó

                    POntosan mit szeretnél? Mit csesztél el és mennyire?
                    Ha van ssh és a net megy, akkor túl nagy baj nincs, mert a csomagok újratelepíthetők/újrakonfigolhatók távolról is.
                    Ha segítséget akarsz konkrétumokat kell írnod!

                    Hozzászólás: Debian 4.0 rendszervisszaállítás #2124929
                    pomm
                    Felhasználó

                      POntosan mit szeretnél? Mit csesztél el és mennyire?
                      Ha van ssh és a net megy, akkor túl nagy baj nincs, mert a csomagok újratelepíthetők/újrakonfigolhatók távolról is.
                      Ha segítséget akarsz konkrétumokat kell írnod!

                      Hozzászólás: Kicsomagolás mivel? #2123879
                      pomm
                      Felhasználó

                        pl. a free fel/letöltős oldalaknál…amúgy – sztem – a torrent készítésnél kínálják fel defaultból a fájl darabolását a progik… Más okot én sem tudok…ettől persze még lehet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 5,573