pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,131-4,140 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse linux kiirása dvd-re! #1981190
    pomm
    Felhasználó

      mountold be az iso-kat, majd a telepítõ iso-jába másold be a többi cuccost, aztán írd ki …csak tippelek, de sztem mennie kéne

      Hozzászólás: Progik telepítése #1971471
      pomm
      Felhasználó

        telepítsd a gcc-t c++-t meg ilyenekt, az rpm-rõl lövésem sincs, mert nem használok süsü-t

        Hozzászólás: Felvétel TV-rõl #1979883
        pomm
        Felhasználó

          Felirat/betûtipus: ./mplayer/font könyvtárba tedd be ami szimpi és menni fog… ( grafikusan nagyíthatod is beállítsoknál )

          Csatorna váltás, mint már írtam:

          gmplayer tv:// -vf lavcdeint,denoise3d=4:3:8 -tv driver=v4l:width=768:height=576:channels=R11-rtl,R10-tv2,R12-hbo,SE12-viasat,R3-mtv2,R2-mtv1,R7-animal_planet,SE8-spectrum

          Máskor teljes kimenetet másolj, úgy jobban tudok válaszolni…

          Hozzászólás: Letöltéskezelõ #1981640
          pomm
          Felhasználó

            Amíg le nem lövöd az operát, utána nem folytatja, míg a d4x pl. igen…

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955374
            pomm
            Felhasználó

              paca, nekem sis7012-es hang karim van, ami elvileg intel8xx hang drive-val megy. Slack alatt vmiért c-mediat tölt be ( holott ez nincs bejelölve ) Amúgy 5.1-es hanggal egyszer próbálkoztam, de nekm egyáltalán nem ment. Nekem az elsõdleges gondom, hogy mér nem megy a tv karim 2.6.x-es kerneleknél, az 5.1-es hangról csak álmodozom, amíg ez nem megy…

              Hozzászólás: Távirányító config #1981424
              pomm
              Felhasználó

                hm… ez így nem müxik… az irexec man-ja elég szûkszavú…amúgy mplayer-rel tv-zek…

                Hozzászólás: Távirányító config #1981423
                pomm
                Felhasználó

                  az ismételt dolgot is meg lehet oldani man irexec
                  (echo poweroff | at now + 120 min)
                  [align=right][snapback]94020[/snapback][/align]

                  köszi kiprószálom…, ha megy, akkor kedvesem totál elégedett lesz már a linuxommal 😀

                  Hozzászólás: Hogyan csiholhatnék hangot? #1981597
                  pomm
                  Felhasználó

                    lsmod mit ír ki?

                    konsolba írd: lsmod

                    Semminek nincs hangja ( gmplayer? Megnyithatnál vmi filmet… )

                    Hozzászólás: Hogyan csiholhatnék hangot? #1981589
                    pomm
                    Felhasználó

                      Hali!

                      A keverõk fel vannak tekerve? ( kmix, amixer, vagy amit használsz )

                      Hozzászólás: DVD-írás #1977485
                      pomm
                      Felhasználó

                        csatlakozom, lg ( anno 23 papír, ma már 18 körül utánad vágják ) ír + -ost – -szost, ramot és sirályul müxik… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,131-4,140 / 5,573