Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akkor nézd meg a mixert
Elösször is, ha nem cvs-t telepítettél, akkor benne van az ffmpeg
Másodszor sajna most nincs szerver, mert teljes particionálás volt és mondhatni, még semmi nem müxik…Fõképp a tvkari és a távirányító, amiért asszony ma meg fog ölni 🙂
Szal van munkám. De az ffmpeg letölthetõ máshonnan is —-> gúgli
Amúgy a kmix-ben megadtad a helyes bemenetet ( line vagy mix ahova a tvkari hangját csatlakoztattad ?)
Tvtime-mal sincs hangod????hát wingyóz alól 🙂 atcsináltam hogy: nemtoom miert de jo otletnek tunt, system restore-t böktem, majd mikor rebootolt nem volt particiom… :'(
[align=right][snapback]93271[/snapback][/align]Nah, akkor nem kell már törölni a má$ikat és van még egy linuxnak hely 🙂
bocsi az offért 😆
sudo a megoldás
pl. sudo passwd root , és máris van root jelszó
[align=right][snapback]93229[/snapback][/align]Köszi, akkor befejezem a slackem rekonstruálását és neki is esek 🙂
hali…kernelbe be kell lõni az acpi-t
nah, asszem megnézem magamnak ezt a disztrit… 🙂
a root jelszóra lett vmi megoldás? Mert kiváncsivá tett, le is húztam, akkor feltenném…
Talán a legegyszerûbb egy router…már 12-16 E -ért lehet venni. Akkor + hálókari sem kell, elég ami rajta van az alaplapon, beállítása pofon egyszerû, egyben tûzfal is szvsz én ezt tenném és ezt is tettem anno. Ma már csak 1 gép van itt, de routert máig használom. Nem kell a netem sem configolnom, ha új disztrit teszek fel, azonnal megy… A 4 gép az + 4 hálókari, ha annak az árát leveszed, akkor már alig kerül vmibe…
Nézd meg a mixerbe mi van a felvételhez kijelölve. Te esetetben a line-nak kell a piros pöttyel megjelölve lenni…
ok, sok sikert 🙂
No, volt kis net problémám…
Szal, nem lesz jó!!!
Olvasd figyelmesebben a doksim!!!
Kezded:vorbis
aztán: mp3lame
aztán: ffmpeg ( ha kell.. lásd: CVS )
aztán MPlayer!!!
Ha akarsz lircet, azt is elõtte fordítsd!!! -
SzerzőBejegyzés