pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,161-4,170 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955927
    pomm
    Felhasználó

      akkor nézd meg a mixert

      Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955925
      pomm
      Felhasználó

        Elösször is, ha nem cvs-t telepítettél, akkor benne van az ffmpeg
        Másodszor sajna most nincs szerver, mert teljes particionálás volt és mondhatni, még semmi nem müxik…Fõképp a tvkari és a távirányító, amiért asszony ma meg fog ölni 🙂
        Szal van munkám. De az ffmpeg letölthetõ máshonnan is —-> gúgli
        Amúgy a kmix-ben megadtad a helyes bemenetet ( line vagy mix ahova a tvkari hangját csatlakoztattad ?)
        Tvtime-mal sincs hangod????

        Hozzászólás: readonly /dev/hda #1980996
        pomm
        Felhasználó

          hát wingyóz alól 🙂 atcsináltam hogy: nemtoom miert de jo otletnek tunt, system restore-t böktem, majd mikor rebootolt nem volt particiom… :'(
          [align=right][snapback]93271[/snapback][/align]

          Nah, akkor nem kell már törölni a má$ikat és van még egy linuxnak hely 🙂

          bocsi az offért 😆

          Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980607
          pomm
          Felhasználó

            sudo a megoldás
            pl. sudo passwd root , és máris van root jelszó
            [align=right][snapback]93229[/snapback][/align]

            Köszi, akkor befejezem a slackem rekonstruálását és neki is esek 🙂

            Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978601
            pomm
            Felhasználó

              hali…kernelbe be kell lõni az acpi-t

              nah, asszem megnézem magamnak ezt a disztrit… 🙂

              Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980604
              pomm
              Felhasználó

                a root jelszóra lett vmi megoldás? Mert kiváncsivá tett, le is húztam, akkor feltenném…

                Hozzászólás: ADSL megosztás #1980945
                pomm
                Felhasználó

                  Talán a legegyszerûbb egy router…már 12-16 E -ért lehet venni. Akkor + hálókari sem kell, elég ami rajta van az alaplapon, beállítása pofon egyszerû, egyben tûzfal is szvsz én ezt tenném és ezt is tettem anno. Ma már csak 1 gép van itt, de routert máig használom. Nem kell a netem sem configolnom, ha új disztrit teszek fel, azonnal megy… A 4 gép az + 4 hálókari, ha annak az árát leveszed, akkor már alig kerül vmibe…

                  Hozzászólás: Felvételnél nincs hang #1980594
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nézd meg a mixerbe mi van a felvételhez kijelölve. Te esetetben a line-nak kell a piros pöttyel megjelölve lenni…

                    Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955922
                    pomm
                    Felhasználó

                      ok, sok sikert 🙂

                      Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955920
                      pomm
                      Felhasználó

                        No, volt kis net problémám…
                        Szal, nem lesz jó!!!
                        Olvasd figyelmesebben a doksim!!!
                        Kezded:vorbis
                        aztán: mp3lame
                        aztán: ffmpeg ( ha kell.. lásd: CVS )
                        aztán MPlayer!!!
                        Ha akarsz lircet, azt is elõtte fordítsd!!!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,161-4,170 / 5,573