pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,251-4,260 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lirc #1974878
    pomm
    Felhasználó

      Még ezekkel az infikkel sincs senkinek semmi 5lete?
      Idáig jutottam:

      root@pomm:/home/pomm# ./lircs -c
      Starting LIRC clients … done

      aztán mplayert indítom és ezt kapom:

      lirc támogatás indítása…
      mplayer: could not connect to socket
      mplayer: A csatlakozás megtagadva
      Nem tudtam megnyitni a lirc támogatást!
      Nem fogod tudni használni a távirányítót

      :blink:

      Hozzászólás: ADSL hogyan? #1978701
      pomm
      Felhasználó

        Azért a 12 sec kicsit sok! Nekem routerem van ( így fix ip-je van a gépemnek ), de a havernál sima adsl modemnél sem több, mint 3-4 sec.

        Hozzászólás: mc #1978736
        pomm
        Felhasználó

          A következõ kérdésem lenne.
          Billenyükombinációk kellenének midnight commanderhez.
          Ha valaki tud ilyet nagyon megköszönném, ha leírná.
          A legfõképpen ezek kellenének.
          Hogy lehet egy billenyûkombinációval abc szerint keresni egy könyvtárban?
          Hogy lehet egy kombinációval azt megoldani, hogy ugyanaz legyen a jobb
          és a bal panalon is?

          Hozzászólás: ADSL hogyan? #1978696
          pomm
          Felhasználó

            Ez nem általános! Nálam pl. nem kellett!!! ( axelero )

            Hozzászólás: ADSL hogyan? #1978694
            pomm
            Felhasználó

              Azokat a progikat ( telepítõ cd ) talán meg kellene nézni! Uhu indít, cd betesz, terminálba —-> mc ( hasonló, mint a norton ), aztán bemenni az /mnt/cd-be és a programra ( tar.gz ) ráenterezni. Ott readme-re és F3!

              Hozzászólás: 32 bites színmélységet hogyan? #1978478
              pomm
              Felhasználó

                Ha a konzol nem a haverod, akkor írd bele, hogy mc, mert gondolom azért nortont használtál már, ez meg hasonló. Nem szoktam én sem vi-vel vagy joe-val szerkeszteni a configokat, mazochista nem vagyok 😀 .

                Hozzászólás: divix meg a többiek #1978505
                pomm
                Felhasználó

                  A honlapomon van fent egy install script is, ez a netrõl letölti és installálja a függõségekkel együtt ( mplayer ) Jó tanács, ha cvs-t szeretnél, akkor kelleni fog az ffmpeg is, mert cvs-ben nincs benne. Bõvebb leírást szintén találsz nálam.

                  Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978246
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nézd meg linux alól mi látszik? Nekem – igaz ext3-as – is volt gondom, állandóan hibát jelzett, lemountoltam, lefutattam az fsck-t, kérdezte közben, hogy mit csináljon ( figyelmesen érdemes válaszolni ) majd egy lost found könyvtárban megvoltak az adataim és a partició is rendben lett. Azóta ilyen gondom nincs. Illetve a zixpé egyszer nekem is szétvágta pont ugyanígy az adataim, egy áramszünet után ( akkor váltottam linuxra ), de mindent nem tudtam helyre állítani.

                    Hozzászólás: 32 bites színmélységet hogyan? #1978468
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nos, akkor megteheted, hogy írod az x.org-ot, hogy ne 24 hanem 32 legyen az alap. Sztem, ha nem kínálja fel, nem fog menni, de megpróbálhatod.

                      Hozzászólás: dcgui #1978496
                      pomm
                      Felhasználó

                        Nekem gond nélkül megy. Tuti rosszul állítasz be vmit! Csak annyiból, hogy nem megy, senki nem fog neked tudni segíteni!!!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,251-4,260 / 5,573