pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,431-4,440 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955262
    pomm
    Felhasználó

      Hali!
      Ha source-ból tolok fel wm-et, azt hogyan tudom a xwmconfig-hoz hozzáadni??? Vagy spéci prefix kell és ezért nem jelenik meg?Az enlightenment-et szeretném kiprószálni, gond nélkül leforgott, defaultból a /usr/local/enlightenment-be rakja magát…
      [align=right][snapback]80334[/snapback][/align]

      Felrakott mindent, csak nem tudom így indítani…csomagból, ok, de én így szeretném..
      elég infi?
      🙂

      Hozzászólás: uhu 1.1 bootsrceen #1968472
      pomm
      Felhasználó

        igen, grubot használ az uhu…
        Amúgy ( ha megkérdezhetem.. ) miért jó az, ha nem látod a „sok ascii karakter”-t 🙂

        Hozzászólás: uhu 1.1 bootsrceen #1968470
        pomm
        Felhasználó

          kernelben van lehetõség beállítani… kernel feltesz, cd /usr/src/linux, make menuconfig, beállít, kernel forgat vagy update…

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955260
          pomm
          Felhasználó

            megjegyzem, a debian sem egy álom! 😉 A slack 10 nem sz@rik csak úgy be…ha nekem nem sikerült eddig totál szétcsesznem, akkor jó a rendszer! 😆 Már pedig nem sikerült! Megjegyzem a debian ( bár ez vas kérdése is ) pl, nem szereti a vga-m ( xf86free configolva ) nem indul alapból csak 16 biten, 1024×768-ban, nem indítja a hangkarim…szal elösször kernelt kell forgatni ( mondjuk slackhez is.. ), csak azután nem indítja a kernelt, azaz vagy használom a 2.4.22-est ( de miért kínlódnék, amikor van kész 2.6.7-es ? ) vagy frissítek sidre. Igen ám, de sid-nél nem teszi fel a kde-t, mert, ahogy írja, sidet használok és néhány csomag nem megy fel ( -f kapcsolóval sem ) Szal, killall kolléga, egyik sem egyszerû! 😉
            Please no distro war!

            Apropó, senkinek semmi 5lete az ablakkezelõs kérdésemre??? Tudom, csomiból feltehetném, de engem spec ez érdekelne…. :blush:

            Hozzászólás: Nyomtatás UHU-Linux 1.1 (kamionnal) #1968108
            pomm
            Felhasználó

              én sem értek hozzá, de ha kijelölöm, tõlem megkérdi, hogy mindent nyomtasson-e vagy csak a kijeöltet…, amúgy asszem kde alatt avezpultban van vmi nyomtatás dolog…, de én kb 2 oldalt nyomtatok/év

              firefoxot nem ismerem, a mozzila nekem lassú szal opera RLZ! 🙂

              pomm
              Felhasználó

                wazz, nem is merek írni, csak a moderátorok csevegnek…hol jövök én hozzájuk??? :rolleyes:

                nah, hozzászólok a témához is… 🙂 :
                térítgessen az akinek 2 muterja van…, akit érdekel az érdeklõdik, akit nem az úgyis a „hol a start menü” dumával jön… 😆

                Hozzászólás: 3d Desktop #1968015
                pomm
                Felhasználó
                  Hozzászólás: 3d Desktop #1968011
                  pomm
                  Felhasználó

                    a 3desk fent volt nekem anno, úgy mutogatás gyanánt…de másra nem is jó…Egyrészt körülményes és lassú asztalt váltani, másrészt sztem felesleges is, de mutogatni lehetett…mondjuk aki ettõl leült, az win alatt sem tudott progit installálni, szal a linux max álom lehetett neki…de reklámnak nem rossz… 😉

                    Hozzászólás: UHU 1.1.1 apt-get hiba #1967861
                    pomm
                    Felhasználó

                      hehe, a kék qrva…hogy én azt hogy gyûlöltem….hál’ Istennek, kivették… 😀
                      /home cuccos copy vhova, aztán üjra indít, ha volt elõtte cucc a/home-ba ( fontosabb téma beállítások ) az bekeverhet, nálam is ez történt…én spec töröltem a /home/user/.kde könyvtárat és indítottam…utána müxött.. 😉

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955257
                      pomm
                      Felhasználó

                        Hali!

                        Ha source-ból tolok fel wm-et, azt hogyan tudom a xwmconfig-hoz hozzáadni??? Vagy spéci prefix kell és ezért nem jelenik meg?Az enlightenment-et szeretném kiprószálni, gond nélkül leforgott, defaultból a /usr/local/enlightenment-be rakja magát…

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,431-4,440 / 5,573