Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
próbáld a pre-t vagy a cvs-t, lehet, hogy csak nekem vannak gondjaim vele…amúgy sem tuti, hogy nem (pl.) a win32-es codec kavar be, mert régebben ez nem volt fent, csak amikor az mplayer install scriptet kipróbáltam, feltette.. ha sok lesz vele a gond, akkor újrarakom enélkül….vagy felteszem a 0.92-est.. 😆
Hm…szal az xfce nekem egyáltalán nem jött be…de ízlés kérdése…Slack alatt semmilyen bugot nem tapasztaltam a kde-nél ( most pár napja 3.3, ennél sem.. ) amúgy meg uhu alatt pl, fluxbox, gnome, slack alatt fluxbox, kde, ahogy elnézem debián alatt is fluxboxom fog menni, szal ebbõl kitûnik a flux nekem bejön. Nagyon testreszabható ( menük, ikonok, átlátszóság… ) slack alatt csak annyi a nyomorom vele, hogy a gdesklets nem indul el és a karambát meg nem akarja átlátszónak…egyenlõre. Tulképpen egy jól beállított gdesklets vagy karamba, teljesen feleslegesé teszi a menüt, az asztali ikonokat és ezel az alkalmazással párhuzamosan sem kell neki annyi cpu, mint egy gnome-nak vagy kde-nek defaultból…és tulképpen ez a lényeg…nem?
fellow, bemásoltam volna, ha lett volna netem! 🙂 Amúgy levágtam a kde-t és slussz! Most levágom a gnome-t is és marad a fluxbox!
killall, ugye nem az az adsl beállító progi ez, amit láttam egy topicban nálad? Mert nekem routerem van, szal ezért nem értettem a gondot. A kernelt átconfigoltam, ahogy fellow leírásában olvastam …de vmiért nem szereti…azzal nem akar indulni, nah majd még játszom vele…
Addig is köszi mindent!Slackware RLZ!!! 😀
Amúgy a beállításhoz javaslom ezt a két lapot ( nekem sokat segített ):http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html
Ha gondod van, írj a slackis topicban vki tuti segít! Az biztos, jobb választás, mint a fedora meg ilyen ( killall-t idézve ) elkurvult rendszerek 😆
jah, a flux tényleg király, csak nem átlátszó alatta a karamba, a gdesklets meg az istennek nem megy fel…
szvsz ez lesz pedig a jövõ…vhogy el kell adni az erõsebb hw-kat 🙂 Amúgy nem tudom a 6.8-as xorghoz mit szóltok? Mert ez ugyan ( java3D ) látványos, de még nem olyan, hogy használhasd. Ennek még kell egy kis idõ….Viszont szép screenshot van az xorg 6.8 átlátszóságáról itt:
nos én is felpakoltam, egyszer el is indult, azóta sem… :angry: nálam lassú volt, sztem a vga-m nemtetszik neki…
nah…ez basz…..ik velem… most meg nem enged regelni…máshonnan nem lehet lerántani?? :blink:
basszus itt meg regelhetek…minek bonyolítják az életet, a webes mél lassú, a rendeset meg nem adom meg, engem ne bombázzanak 🙂 Amúgy nem beszélek angolul, ezenkívül van vmi érdekes még róla…?
hm…dobjatok már egy linket, lécci!!!
-
SzerzőBejegyzés