pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,441-4,450 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MPlayer #1967362
    pomm
    Felhasználó

      próbáld a pre-t vagy a cvs-t, lehet, hogy csak nekem vannak gondjaim vele…amúgy sem tuti, hogy nem (pl.) a win32-es codec kavar be, mert régebben ez nem volt fent, csak amikor az mplayer install scriptet kipróbáltam, feltette.. ha sok lesz vele a gond, akkor újrarakom enélkül….vagy felteszem a 0.92-est.. 😆

      Hozzászólás: 3d Desktop #1968004
      pomm
      Felhasználó

        Hm…szal az xfce nekem egyáltalán nem jött be…de ízlés kérdése…Slack alatt semmilyen bugot nem tapasztaltam a kde-nél ( most pár napja 3.3, ennél sem.. ) amúgy meg uhu alatt pl, fluxbox, gnome, slack alatt fluxbox, kde, ahogy elnézem debián alatt is fluxboxom fog menni, szal ebbõl kitûnik a flux nekem bejön. Nagyon testreszabható ( menük, ikonok, átlátszóság… ) slack alatt csak annyi a nyomorom vele, hogy a gdesklets nem indul el és a karambát meg nem akarja átlátszónak…egyenlõre. Tulképpen egy jól beállított gdesklets vagy karamba, teljesen feleslegesé teszi a menüt, az asztali ikonokat és ezel az alkalmazással párhuzamosan sem kell neki annyi cpu, mint egy gnome-nak vagy kde-nek defaultból…és tulképpen ez a lényeg…nem?

        Hozzászólás: frissítés ( sidre )utáni gondok #1967328
        pomm
        Felhasználó

          fellow, bemásoltam volna, ha lett volna netem! 🙂 Amúgy levágtam a kde-t és slussz! Most levágom a gnome-t is és marad a fluxbox!
          killall, ugye nem az az adsl beállító progi ez, amit láttam egy topicban nálad? Mert nekem routerem van, szal ezért nem értettem a gondot. A kernelt átconfigoltam, ahogy fellow leírásában olvastam …de vmiért nem szereti…azzal nem akar indulni, nah majd még játszom vele…
          Addig is köszi mindent!

          Hozzászólás: rossz telepítés #1964495
          pomm
          Felhasználó

            Slackware RLZ!!! 😀
            Amúgy a beállításhoz javaslom ezt a két lapot ( nekem sokat segített ):

            http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html

            http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html

            Ha gondod van, írj a slackis topicban vki tuti segít! Az biztos, jobb választás, mint a fedora meg ilyen ( killall-t idézve ) elkurvult rendszerek 😆

            Hozzászólás: 3d Desktop #1967991
            pomm
            Felhasználó

              jah, a flux tényleg király, csak nem átlátszó alatta a karamba, a gdesklets meg az istennek nem megy fel…

              Hozzászólás: 3d Desktop #1967990
              pomm
              Felhasználó

                szvsz ez lesz pedig a jövõ…vhogy el kell adni az erõsebb hw-kat 🙂 Amúgy nem tudom a 6.8-as xorghoz mit szóltok? Mert ez ugyan ( java3D ) látványos, de még nem olyan, hogy használhasd. Ennek még kell egy kis idõ….Viszont szép screenshot van az xorg 6.8 átlátszóságáról itt:

                http://www.kde-look.org/content/show.php?content=15816

                Hozzászólás: 3d Desktop #1967975
                pomm
                Felhasználó

                  nos én is felpakoltam, egyszer el is indult, azóta sem… :angry: nálam lassú volt, sztem a vga-m nemtetszik neki…

                  Hozzászólás: 3d Desktop #1967970
                  pomm
                  Felhasználó

                    nah…ez basz…..ik velem… most meg nem enged regelni…máshonnan nem lehet lerántani?? :blink:

                    Hozzászólás: 3d Desktop #1967969
                    pomm
                    Felhasználó

                      basszus itt meg regelhetek…minek bonyolítják az életet, a webes mél lassú, a rendeset meg nem adom meg, engem ne bombázzanak 🙂 Amúgy nem beszélek angolul, ezenkívül van vmi érdekes még róla…?

                      Hozzászólás: 3d Desktop #1967966
                      pomm
                      Felhasználó

                        hm…dobjatok már egy linket, lécci!!!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,441-4,450 / 5,573