pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,791-4,800 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: cucczok az asztalon… #1957715
    pomm
    Felhasználó

      Hali!

      Hozzászólás: Mplayer nem játszik le #1957713
      pomm
      Felhasználó

        az mplayernél a beállítások/video alatt – valszeg – rossz driver van megadva. Mivel root alatt jó, ott müxik, user alatt álítsd át!

        Hozzászólás: Kezdõ #1957638
        pomm
        Felhasználó

          Ha a livecd ISO-t kiírod ( persze nem adat cd-nek ) akkor simán bebutul róla a géped az XP-dtõl függetlenül. Persze nem lesz olyan gyors mint hdd-rõl…de próbának jó…aztán lehúzhatod az uhu 1.1-et is ( ez rá is fér a 650 megás rw-dre )és felinstallálhatod. A 2-es cd-t én sose írom ki, hanem a vinyón hagyom aztán bemountolom ha kell! Lustaság rulez! 😆

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955072
          pomm
          Felhasználó

            Nem, paca, ez nem ment….:
            http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html

            persze amint irtam elindult… 😆

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955070
            pomm
            Felhasználó

              bocsi nem jelentkeztem be…pomm voltam…

              udv

              Hozzászólás: slackware 10.0 + egergorgo + grub #1957387
              pomm
              Felhasználó

                title slacki
                kernel (hd0,2)/boot/vmlinuz root=/dev/hda3

                title slacki_pomm
                kernel (hd0,2)/boot/pomm root=/dev/hda3

                Nekem így van a grubom beállítva. Az elsõ a gyári, a második a 2.6.6-os kernel bzImage-e amit pomm néven tettem be a slacki /boot könyvtárába. Nálam ( mint látod ) a hda-n a 3-as partición van a slacki…

                Hozzászólás: BTTV mencoder #1954437
                pomm
                Felhasználó

                  Hm, nem rossz, amúgy nem tudom ki tesztelte le teljesen a tvfelvevõ parancsot ( itt feljebb ) mert 10 perces felvétel még ok, de egy 1-1.5 órásnál már kép és hang gondjaim vannak. Szaggat a kép és csúszik a kép/hang. Lehet hogy gyenge a vasam???? 🙄

                  Hozzászólás: DVD rip #1913761
                  pomm
                  Felhasználó

                    Mondjuk az biztos, hogy a mencoderre vonatkozó rész szükölködik a magyarázatokban, illetve kicsit többet kíván meg mint felhasználói szint…De kis segítséggel én is megoldottam…Amúgy az mplayer doksi tényleg részletes

                    Hozzászólás: DVD rip #1913755
                    pomm
                    Felhasználó

                      Nincs rá szükségem, én ezt használom, meg van a doksi a vinyón, az elõbbi az acidrippedre ment…zárógondolatként..

                      pomm
                      Felhasználó

                        Kicsit off, de tudjátok, 4 éve egy kis malõr miatt úgy gondoltam, hogy kivonom magam az adók alól. ( persze vmit mindenki fizet, mint az áfa, ha veszek vmit, illetve ingatlan adó, mert ha nem is a nevemen van, azért azt én fizetem… ) Azelõtt az ilyen híreken felhúztam én is magam, de amióta ilyen „törvényenkivüli” vagyok 😆 ( se lakcím, se bejelentett meló, se semmi.. ) Sz@rok ezekre… Tulképpen azt kéne hogy mindenki ezt csinálja, de akkor nem maradna senki, akinek a nevére tudnám iratni a kéróm.. 😀
                        Szal Mo. a hazám és szeretem, de a vezetõink ugyan olyan rablók, bünözõk, mint a kábszer és fegyver csempészek. Sõt… Ezek a gyerekeinktõl lopják a jövõt… Nah, nem húzom fel magam… 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,791-4,800 / 5,573