Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hali!
az mplayernél a beállítások/video alatt – valszeg – rossz driver van megadva. Mivel root alatt jó, ott müxik, user alatt álítsd át!
Ha a livecd ISO-t kiírod ( persze nem adat cd-nek ) akkor simán bebutul róla a géped az XP-dtõl függetlenül. Persze nem lesz olyan gyors mint hdd-rõl…de próbának jó…aztán lehúzhatod az uhu 1.1-et is ( ez rá is fér a 650 megás rw-dre )és felinstallálhatod. A 2-es cd-t én sose írom ki, hanem a vinyón hagyom aztán bemountolom ha kell! Lustaság rulez! 😆
Nem, paca, ez nem ment….:
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.htmlpersze amint irtam elindult… 😆
bocsi nem jelentkeztem be…pomm voltam…
udv
title slacki
kernel (hd0,2)/boot/vmlinuz root=/dev/hda3title slacki_pomm
kernel (hd0,2)/boot/pomm root=/dev/hda3Nekem így van a grubom beállítva. Az elsõ a gyári, a második a 2.6.6-os kernel bzImage-e amit pomm néven tettem be a slacki /boot könyvtárába. Nálam ( mint látod ) a hda-n a 3-as partición van a slacki…
Hm, nem rossz, amúgy nem tudom ki tesztelte le teljesen a tvfelvevõ parancsot ( itt feljebb ) mert 10 perces felvétel még ok, de egy 1-1.5 órásnál már kép és hang gondjaim vannak. Szaggat a kép és csúszik a kép/hang. Lehet hogy gyenge a vasam???? 🙄
Mondjuk az biztos, hogy a mencoderre vonatkozó rész szükölködik a magyarázatokban, illetve kicsit többet kíván meg mint felhasználói szint…De kis segítséggel én is megoldottam…Amúgy az mplayer doksi tényleg részletes
Nincs rá szükségem, én ezt használom, meg van a doksi a vinyón, az elõbbi az acidrippedre ment…zárógondolatként..
Kicsit off, de tudjátok, 4 éve egy kis malõr miatt úgy gondoltam, hogy kivonom magam az adók alól. ( persze vmit mindenki fizet, mint az áfa, ha veszek vmit, illetve ingatlan adó, mert ha nem is a nevemen van, azért azt én fizetem… ) Azelõtt az ilyen híreken felhúztam én is magam, de amióta ilyen „törvényenkivüli” vagyok 😆 ( se lakcím, se bejelentett meló, se semmi.. ) Sz@rok ezekre… Tulképpen azt kéne hogy mindenki ezt csinálja, de akkor nem maradna senki, akinek a nevére tudnám iratni a kéróm.. 😀
Szal Mo. a hazám és szeretem, de a vezetõink ugyan olyan rablók, bünözõk, mint a kábszer és fegyver csempészek. Sõt… Ezek a gyerekeinktõl lopják a jövõt… Nah, nem húzom fel magam… 😆 -
SzerzőBejegyzés