pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,001-5,010 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Saját forum #1943383
    pomm
    Felhasználó

      esetleg regelsz egy ingyenes webtár helyet és csinálsz egyet. Még nem foglalkoztam ilyennel, de a 12 éves unokaöcsém csinált, szal nem lehet olyan nehéz! 😆 Az már más kérdés ki fog oda járni…
      Ha nem boldogulsz, keress meg priviben!

      Hozzászólás: CD Irasi Problema #1943174
      pomm
      Felhasználó

        Hát, én eddig soha nem vettem ilyen márkás cuccokat, de a cd íróm 1.5 évig ment tökéletesen a gépembe, és most is müxik egy másikban. Ráadásul olcsó is volt! 😆 A dvd írót is 23 papírért csíptem meg.. 😉

        Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938438
        pomm
        Felhasználó

          MM 😆 Köszi, ezt nem találtam 😳

          Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938436
          pomm
          Felhasználó

            Más 5let? Esetleg más progi?

            Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938435
            pomm
            Felhasználó

              root:/home/pomm/avidemux-2.0.24# cd /usr/bin
              root:/usr/bin# cp aclocal aclocal-1.8
              cp: `aclocal’ és `aclocal-1.8′ ugyanaz a fájl

              🙄

              Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938433
              pomm
              Felhasználó

                Hehe, kernel…hm…a make bzImage után kb 10 perc, még sosem mértem, lehet hogy 15…de 4-5 óra qrva húzós! 🙄

                Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938432
                pomm
                Felhasználó

                  de ha már itt tartunk…gondoltam leforgatom…de nem megy 😳
                  Tudtok segíteni? Hiba:

                  WARNING: `aclocal-1.8′ is needed, and you do not seem to have it handy on your
                  system. You might have modified some files without having the
                  proper tools for further handling them. Check the `README’ file,
                  it often tells you about the needed prerequirements for installing
                  this package. You may also peek at any GNU archive site, in case
                  some other package would contain this missing `aclocal-1.8′ program.
                  make: *** [aclocal.m4] Error 1

                  nem kopizom be a teljes make utáni warningot, sztem ez a lényege….most mi is kellene neki???

                  Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938428
                  pomm
                  Felhasználó

                    Köszi Gergõ, ezt már rég lehúztam, de fentebb írtak vmi uhu-s csomiról…azt kerestem…nah mindegy:)

                    Hozzászólás: DivX avi szerkesztés vágás Linux alatt #1938423
                    pomm
                    Felhasználó

                      Most lehet hogy vak vagyok, vagy a tegnapi stém sikredett túl hosszúra, de én nem találom sem az ubk-n sem a 2-es cd-n!
                      PLZ help! 😆

                      Hozzászólás: „A Nagy Testvér” #1943150
                      pomm
                      Felhasználó

                        Ha ezt véghez is viszik, akkor majd lassan, had szokja a paraszt…De ez általános érvényû…sztetek mit szólt volna ezelõtt 100 évvel vki, ha egy darab föld vételéhez és igazolásához ennyi papírra lett volna szüksége, ennyi meg ennyi helyen kellett volna bejelentve szerepelnie, ilyen meg ilyen módon kellett volna a megspórolt pénzét igazolnia, ha bankba teszi….stb..? Ma már természetes, hogy egy feltöltõs telókártyát sem vehetsz személyi nélkül…(legalábbis itthon). Eljön ez az idõ is, de akkor nekünk már oly mindegy lesz! 😆

                      10 bejegyzés megtekintése - 5,001-5,010 / 5,573