Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
esetleg regelsz egy ingyenes webtár helyet és csinálsz egyet. Még nem foglalkoztam ilyennel, de a 12 éves unokaöcsém csinált, szal nem lehet olyan nehéz! 😆 Az már más kérdés ki fog oda járni…
Ha nem boldogulsz, keress meg priviben!Hát, én eddig soha nem vettem ilyen márkás cuccokat, de a cd íróm 1.5 évig ment tökéletesen a gépembe, és most is müxik egy másikban. Ráadásul olcsó is volt! 😆 A dvd írót is 23 papírért csíptem meg.. 😉
MM 😆 Köszi, ezt nem találtam 😳
Más 5let? Esetleg más progi?
root:/home/pomm/avidemux-2.0.24# cd /usr/bin
root:/usr/bin# cp aclocal aclocal-1.8
cp: `aclocal’ és `aclocal-1.8′ ugyanaz a fájl🙄
Hehe, kernel…hm…a make bzImage után kb 10 perc, még sosem mértem, lehet hogy 15…de 4-5 óra qrva húzós! 🙄
de ha már itt tartunk…gondoltam leforgatom…de nem megy 😳
Tudtok segíteni? Hiba:WARNING: `aclocal-1.8′ is needed, and you do not seem to have it handy on your
system. You might have modified some files without having the
proper tools for further handling them. Check the `README’ file,
it often tells you about the needed prerequirements for installing
this package. You may also peek at any GNU archive site, in case
some other package would contain this missing `aclocal-1.8′ program.
make: *** [aclocal.m4] Error 1nem kopizom be a teljes make utáni warningot, sztem ez a lényege….most mi is kellene neki???
Köszi Gergõ, ezt már rég lehúztam, de fentebb írtak vmi uhu-s csomiról…azt kerestem…nah mindegy:)
Most lehet hogy vak vagyok, vagy a tegnapi stém sikredett túl hosszúra, de én nem találom sem az ubk-n sem a 2-es cd-n!
PLZ help! 😆Ha ezt véghez is viszik, akkor majd lassan, had szokja a paraszt…De ez általános érvényû…sztetek mit szólt volna ezelõtt 100 évvel vki, ha egy darab föld vételéhez és igazolásához ennyi papírra lett volna szüksége, ennyi meg ennyi helyen kellett volna bejelentve szerepelnie, ilyen meg ilyen módon kellett volna a megspórolt pénzét igazolnia, ha bankba teszi….stb..? Ma már természetes, hogy egy feltöltõs telókártyát sem vehetsz személyi nélkül…(legalábbis itthon). Eljön ez az idõ is, de akkor nekünk már oly mindegy lesz! 😆
-
SzerzőBejegyzés