Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
OFF
Sztem bárki elolvassa, mindenki azt hiszi, hogy minket fi**zol, de nincsen harag és tényleg lehet, hogy én vok hü**e.
off: csak a hülyék hiszik, azt meg ki nem sz@rja le?
on:téma itt lezárva!(részemrõl)Jah a nautilusra annyi a megoldás, hogy nem az a parancs, hogy : nautilus hanem az hogy: nautilus –no-desktop ekkor nem indul csak a nautilus és nem kapsz asztalt! A KDE-ra lövésem sincs, mert nem használom…és próbálni is csak párszor próbáltam , mert uhu alatt használhatatlan volt!
Toma, király, ezt én is tuti lehúzom! De egy uhu-t is tegyél már bele! 😆 Magyarok vagyunk vagy mi a szösz!!! 😉
Alig várom már, hogy fennt legyen! 😆bocsi most nem mert mhelyen vagyok = win
hétfõ ok_?
Még eccer : OK 😆
De melyik hétfõ?? 🙄
( ez vicc volt 😉 )
Deus, ha jól emléxem az 1.0 alatt volt vmi hasonló nálam is…akkor volt itt egy topic erre, ott vki talált megoldást….de komolyan csak rémlik, nem vagyok benne biztos! Csak ott pont a gnome alá jött be a kde-s asztal…
nah, szal ha minden dolgot engedélyezek a hdparm-nak, amit tudok, akkor 7.35MB-re tudom a vinyót felvinni…ez pedig igen karcsú ahhoz a majdenm 55-ös érték hez. A másik, hogy az mplayer-rel kiderítettem ( miért nem ezzel kezdtem?? 😳 ) hogy a tv-nél hiányolja a /dev/video0-t. Mit is rontok el a forgatásnál tulképpen??? 🙄
Az hogy hol van a swap-od – jelenesetben – tök mindegy, viszont ha pontosítanád a leírásod, esetleg tud vki segíteni, hogy hogyan szerkesztd át a grubot! Pl.:
P Master 3.ik particiójára tettem az uhu-t és nem találja a grub…vagy vhogy így… 😉
Tassadar, NTFS volt! Zikszpé alatt nem használktam már FAT32-t.
Ahogy az elõttem szóló is, én is azt mondom! Simán forrásból tedd fel vagy használd a 7.23-ast, abból van uhu-s csomag…
-
SzerzőBejegyzés