pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,991-5,000 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Honlap készítés #1943282
    pomm
    Felhasználó

      OFF

      Sztem bárki elolvassa, mindenki azt hiszi, hogy minket fi**zol, de nincsen harag és tényleg lehet, hogy én vok hü**e.

      off: csak a hülyék hiszik, azt meg ki nem sz@rja le?
      on:téma itt lezárva!(részemrõl)

      Hozzászólás: UHU ablakkezelo-bug #1943419
      pomm
      Felhasználó

        Jah a nautilusra annyi a megoldás, hogy nem az a parancs, hogy : nautilus hanem az hogy: nautilus –no-desktop ekkor nem indul csak a nautilus és nem kapsz asztalt! A KDE-ra lövésem sincs, mert nem használom…és próbálni is csak párszor próbáltam , mert uhu alatt használhatatlan volt!

        Hozzászólás: 2, vagy tobb live disztro, 1 cdn #1941881
        pomm
        Felhasználó

          Toma, király, ezt én is tuti lehúzom! De egy uhu-t is tegyél már bele! 😆 Magyarok vagyunk vagy mi a szösz!!! 😉
          Alig várom már, hogy fennt legyen! 😆

          Hozzászólás: Automatikus felvételkészítése rádióból #1941552
          pomm
          Felhasználó

            bocsi most nem mert mhelyen vagyok = win

            hétfõ ok_?

            Még eccer : OK 😆

            De melyik hétfõ?? 🙄

            ( ez vicc volt 😉 )

            Hozzászólás: UHU ablakkezelo-bug #1943408
            pomm
            Felhasználó

              Deus, ha jól emléxem az 1.0 alatt volt vmi hasonló nálam is…akkor volt itt egy topic erre, ott vki talált megoldást….de komolyan csak rémlik, nem vagyok benne biztos! Csak ott pont a gnome alá jött be a kde-s asztal…

              pomm
              Felhasználó

                nah, szal ha minden dolgot engedélyezek a hdparm-nak, amit tudok, akkor 7.35MB-re tudom a vinyót felvinni…ez pedig igen karcsú ahhoz a majdenm 55-ös érték hez. A másik, hogy az mplayer-rel kiderítettem ( miért nem ezzel kezdtem?? 😳 ) hogy a tv-nél hiányolja a /dev/video0-t. Mit is rontok el a forgatásnál tulképpen??? 🙄

                Hozzászólás: #1942013
                pomm
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Partíciók #1941976
                  pomm
                  Felhasználó

                    Az hogy hol van a swap-od – jelenesetben – tök mindegy, viszont ha pontosítanád a leírásod, esetleg tud vki segíteni, hogy hogyan szerkesztd át a grubot! Pl.:

                    P Master 3.ik particiójára tettem az uhu-t és nem találja a grub…vagy vhogy így… 😉

                    Hozzászólás: #1942011
                    pomm
                    Felhasználó

                      Tassadar, NTFS volt! Zikszpé alatt nem használktam már FAT32-t.

                      Hozzászólás: RPM-ek kezelése UHU alatt #1943391
                      pomm
                      Felhasználó

                        Ahogy az elõttem szóló is, én is azt mondom! Simán forrásból tedd fel vagy használd a 7.23-ast, abból van uhu-s csomag…

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,991-5,000 / 5,573