Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nálam így megy, próbáld ki!
/dev/hda1 /media/Xp ntfs-3g silent,umask=0,no_def_opts,allow_other,locale=hu_HU.utf8,force 0 0Nálam így megy, próbáld ki!
/dev/hda1 /media/Xp ntfs-3g silent,umask=0,no_def_opts,allow_other,locale=hu_HU.utf8,force 0 0Az ispconfig-ot – elvileg – el kell érned és az admin részben tudsz felhasználókat hozzáadni/szerkeszteni az adatbázisban.
Én syscp-t használok. A logokat, config fájlokat ssh-n keresztül szerkesztem, a többit az admin felületen keresztül. Gondolom az ispconfig readme-jében is bent van, mit hogyan.Az ispconfig-ot – elvileg – el kell érned és az admin részben tudsz felhasználókat hozzáadni/szerkeszteni az adatbázisban.
Én syscp-t használok. A logokat, config fájlokat ssh-n keresztül szerkesztem, a többit az admin felületen keresztül. Gondolom az ispconfig readme-jében is bent van, mit hogyan.Az ubuntu lehet, hogy nem megy el azon a gépen, a debian biztos. Amúgy lehet rpm-eket telepíteni alien-nel.
Az ubuntu lehet, hogy nem megy el azon a gépen, a debian biztos. Amúgy lehet rpm-eket telepíteni alien-nel.
goodle wrote:VLC-vel sem játszott el semmit :s
sebaj majd legközelebb megpróbálom…ez júzer error lesz, mert nekem simán ment…
goodle wrote:VLC-vel sem játszott el semmit :s
sebaj majd legközelebb megpróbálom…ez júzer error lesz, mert nekem simán ment…
-
SzerzőBejegyzés