pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ntfs-3g automount hiba #2166773
    pomm
    Felhasználó

      Nálam így megy, próbáld ki!
      /dev/hda1      /media/Xp      ntfs-3g    silent,umask=0,no_def_opts,allow_other,locale=hu_HU.utf8,force 0    0

      Hozzászólás: Ntfs-3g automount hiba #2166774
      pomm
      Felhasználó

        Nálam így megy, próbáld ki!
        /dev/hda1      /media/Xp      ntfs-3g    silent,umask=0,no_def_opts,allow_other,locale=hu_HU.utf8,force 0    0

        Hozzászólás: Linux ról net megosztása Windowsra #2166591
        pomm
        Felhasználó

          Az /etc/reslovconf/resolv.conf.d/origi fájlba kell beírni ubi alatt is – azt hiszem.
          A net megosztásnál használj statikus ip-t jobban jársz. Winen add meg az ip-t, netmaskot, átjárót, dns-t, illetve az ubinál is be kell állítanod pár dolgot. Olvasd el ezeket:
          link
          link
          link
          link
          link
          Sok sikert! 😉

          Hozzászólás: Linux ról net megosztása Windowsra #2166592
          pomm
          Felhasználó

            Az /etc/reslovconf/resolv.conf.d/origi fájlba kell beírni ubi alatt is – azt hiszem.
            A net megosztásnál használj statikus ip-t jobban jársz. Winen add meg az ip-t, netmaskot, átjárót, dns-t, illetve az ubinál is be kell állítanod pár dolgot. Olvasd el ezeket:
            link
            link
            link
            link
            link
            Sok sikert! 😉

            Hozzászólás: ISP Config #2165843
            pomm
            Felhasználó

              Az ispconfig-ot – elvileg – el kell érned és az admin részben tudsz felhasználókat hozzáadni/szerkeszteni az adatbázisban.
              Én syscp-t használok. A logokat, config fájlokat ssh-n keresztül szerkesztem, a többit az admin felületen keresztül. Gondolom az ispconfig readme-jében is bent van, mit hogyan.

              Hozzászólás: ISP Config #2165844
              pomm
              Felhasználó

                Az ispconfig-ot – elvileg – el kell érned és az admin részben tudsz felhasználókat hozzáadni/szerkeszteni az adatbázisban.
                Én syscp-t használok. A logokat, config fájlokat ssh-n keresztül szerkesztem, a többit az admin felületen keresztül. Gondolom az ispconfig readme-jében is bent van, mit hogyan.

                Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2166597
                pomm
                Felhasználó

                  Az ubuntu lehet, hogy nem megy el azon a gépen, a debian biztos. Amúgy lehet rpm-eket telepíteni alien-nel.

                  Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2166598
                  pomm
                  Felhasználó

                    Az ubuntu lehet, hogy nem megy el azon a gépen, a debian biztos. Amúgy lehet rpm-eket telepíteni alien-nel.

                    Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166227
                    pomm
                    Felhasználó
                      goodle wrote:
                      VLC-vel sem játszott el semmit :s
                      sebaj majd legközelebb megpróbálom…

                      ez júzer error lesz, mert nekem simán ment…

                      Hozzászólás: openSUSE 11.0 kodek #2166228
                      pomm
                      Felhasználó
                        goodle wrote:
                        VLC-vel sem játszott el semmit :s
                        sebaj majd legközelebb megpróbálom…

                        ez júzer error lesz, mert nekem simán ment…

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 5,573