Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Másold a csatolt fájlt txt kiterjesztés nélkül a /usr/share/locale/hu/LC_MESSAGES/ be
…vagy kernel csere…attól függően, hogy megoldja-e a problémád vagy sem.
…vagy kernel csere…attól függően, hogy megoldja-e a problémád vagy sem.
Nem tudom, de a gentoo-t én is azért hagytam, mert egy komolyabb upgrade vagy egy nagyobb program órákig települt és annyival azért nem volt gyorsabb. Azóta sokmindent kipróbáltam ( a sudozást én is rühelem, de egy sudo su, passwd paranccsal ez megoldható ), most épp’ a süsü 11-et próbálgatom, de bárki bármit mond is, a debian a fő rendszerem. Stabil, rengeteg csomag van hozzá, az apt meg szerintem verhetetlen. Csak javasolni tudom.
Nem tudom, de a gentoo-t én is azért hagytam, mert egy komolyabb upgrade vagy egy nagyobb program órákig települt és annyival azért nem volt gyorsabb. Azóta sokmindent kipróbáltam ( a sudozást én is rühelem, de egy sudo su, passwd paranccsal ez megoldható ), most épp’ a süsü 11-et próbálgatom, de bárki bármit mond is, a debian a fő rendszerem. Stabil, rengeteg csomag van hozzá, az apt meg szerintem verhetetlen. Csak javasolni tudom.
Esetleg az acpi=off kapcsolóval indítani…
Esetleg az acpi=off kapcsolóval indítani…
Nálam a két 500-as vinyómon xfs van és k….va gyors 🙂
Eddig az ext4 ami a tesztek szerint jobb, de ahogy előttem írták az fsck miatt (no meg teszt alatt van még az ext4 )egyenlőre marad az xfs.ui.
A parancsokat próbáltad? DMA-d rendben van?2 óra alatt lent volt a dvd 😀
2 óra alatt lent volt a dvd 😀
-
SzerzőBejegyzés