pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Audacity gond #1919348
    pomm
    Felhasználó

      Másold a csatolt fájlt txt kiterjesztés nélkül a /usr/share/locale/hu/LC_MESSAGES/ be

      Hozzászólás: Ubuntu 8.04 és Acer laptop #2166151
      pomm
      Felhasználó

        …vagy kernel csere…attól függően, hogy megoldja-e a problémád vagy sem.

        Hozzászólás: Ubuntu 8.04 és Acer laptop #2166152
        pomm
        Felhasználó

          …vagy kernel csere…attól függően, hogy megoldja-e a problémád vagy sem.

          Hozzászólás: Az utolsó mohikán az LF-en #2165401
          pomm
          Felhasználó

            Nem tudom, de a gentoo-t én is azért hagytam, mert egy komolyabb upgrade vagy egy nagyobb program órákig települt és annyival azért nem volt gyorsabb. Azóta sokmindent kipróbáltam ( a sudozást én is rühelem, de egy sudo su, passwd paranccsal ez megoldható ), most épp’ a süsü 11-et próbálgatom, de bárki bármit mond is, a debian a fő rendszerem. Stabil, rengeteg csomag van hozzá, az apt meg szerintem verhetetlen. Csak javasolni tudom.

            Hozzászólás: Az utolsó mohikán az LF-en #2165402
            pomm
            Felhasználó

              Nem tudom, de a gentoo-t én is azért hagytam, mert egy komolyabb upgrade vagy egy nagyobb program órákig települt és annyival azért nem volt gyorsabb. Azóta sokmindent kipróbáltam ( a sudozást én is rühelem, de egy sudo su, passwd paranccsal ez megoldható ), most épp’ a süsü 11-et próbálgatom, de bárki bármit mond is, a debian a fő rendszerem. Stabil, rengeteg csomag van hozzá, az apt meg szerintem verhetetlen. Csak javasolni tudom.

              Hozzászólás: Ubuntu 8.04 és Acer laptop #2166145
              pomm
              Felhasználó

                Esetleg az  acpi=off kapcsolóval indítani…

                Hozzászólás: Ubuntu 8.04 és Acer laptop #2166146
                pomm
                Felhasználó

                  Esetleg az  acpi=off kapcsolóval indítani…

                  Hozzászólás: lassú xfs #2165496
                  pomm
                  Felhasználó

                    Nálam a két 500-as vinyómon xfs van és k….va gyors 🙂
                    Eddig az ext4 ami a tesztek szerint jobb, de ahogy előttem írták az fsck miatt (no meg teszt alatt van még az ext4 )egyenlőre marad az xfs.

                    ui.
                    A parancsokat próbáltad? DMA-d rendben van?

                    Hozzászólás: opensuse 11 #2164926
                    pomm
                    Felhasználó

                      2 óra alatt lent volt a dvd 😀

                      Hozzászólás: opensuse 11 #2164927
                      pomm
                      Felhasználó

                        2 óra alatt lent volt a dvd 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 5,573