pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lassú xfs #2165485
    pomm
    Felhasználó

      xfs_check /dev/eszköz
      xfs_repair  /dev/eszköz

      Hozzászólás: lassú xfs #2165486
      pomm
      Felhasználó

        xfs_check /dev/eszköz
        xfs_repair  /dev/eszköz

        Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163590
        pomm
        Felhasználó

          cd 1, majd telepítésnél minimál rendszert érdemes belőni ( minden csicsa nélkül ), aztán apt-get install fluxbox, joccakát… 😉

          Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163591
          pomm
          Felhasználó

            cd 1, majd telepítésnél minimál rendszert érdemes belőni ( minden csicsa nélkül ), aztán apt-get install fluxbox, joccakát… 😉

            Hozzászólás: Skype videó támogatás #2139956
            pomm
            Felhasználó

              Én pont fordítva látom… Mit csináljak a wengóval ha mindenki akit fel akarok hívni skype-ot használ – ami tényleg egy kalap kaki… Amúgy a teamspeak-et is nagyon dicsérik…

              Hozzászólás: Skype videó támogatás #2139957
              pomm
              Felhasználó

                Én pont fordítva látom… Mit csináljak a wengóval ha mindenki akit fel akarok hívni skype-ot használ – ami tényleg egy kalap kaki… Amúgy a teamspeak-et is nagyon dicsérik…

                Hozzászólás: Skype videó támogatás #2139952
                pomm
                Felhasználó

                  Igaz, de cseszheted, ha mindenki skype-ot használ! Ez kb olyan mint az ogg vs. mp3…

                  Hozzászólás: Skype videó támogatás #2139953
                  pomm
                  Felhasználó

                    Igaz, de cseszheted, ha mindenki skype-ot használ! Ez kb olyan mint az ogg vs. mp3…

                    Hozzászólás: postfix levélküldés kliensből #2157891
                    pomm
                    Felhasználó

                      A másik szerveren most csináltam meg, ott megy rendben, ( de nekem kell a mysql, sasl, ssl…) most vagy az a q…va dns nem frissült megint le vagy én gépeltem el valamit….
                      Azért köszi!

                      Hozzászólás: postfix levélküldés kliensből #2157892
                      pomm
                      Felhasználó

                        A másik szerveren most csináltam meg, ott megy rendben, ( de nekem kell a mysql, sasl, ssl…) most vagy az a q…va dns nem frissült megint le vagy én gépeltem el valamit….
                        Azért köszi!

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 5,573