Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na, mit mondtam! Szétoffolja a topicot magának, megsértődik és most pár hétig/hónapig nyugi, aztán ugyanez pepitában… Vazz a lottószámokban lennék ennyire biztos 🙂
Na, mit mondtam! Szétoffolja a topicot magának, megsértődik és most pár hétig/hónapig nyugi, aztán ugyanez pepitában… Vazz a lottószámokban lennék ennyire biztos 🙂
Jóval elmúltam 25, sajna és abban már igazam van, hogy off a topic.
Amúgy nem az életedre értettem a kudarcot, hanem kizárólag a linuxfórumon való kezdeményezésekre/hozzászólásokra/sértődésekre veled kapcsolatban…abból is csak amiket láttam 🙂
Na mennem kell Ferencfürdőre, fránya meló…:( szombaton re..Jóval elmúltam 25, sajna és abban már igazam van, hogy off a topic.
Amúgy nem az életedre értettem a kudarcot, hanem kizárólag a linuxfórumon való kezdeményezésekre/hozzászólásokra/sértődésekre veled kapcsolatban…abból is csak amiket láttam 🙂
Na mennem kell Ferencfürdőre, fránya meló…:( szombaton re..Violazoli!
Nem bántalak, nem szoktam senkit, de te a szerencsétlennek azon kategóriájába tartozol, aki képtelen bárkivel is szót érteni. Az önkontrollod igen kicsi a szófosásod meg igen nagy…ebből aztán az következik, hogy minden kezdeményezésed ( mégha kiváló is ) bukásra van ítélve, mert szétoffolod magadat…
Sok sikert, én részemről ezt hagyom is, mint eddig is tettem.Violazoli!
Nem bántalak, nem szoktam senkit, de te a szerencsétlennek azon kategóriájába tartozol, aki képtelen bárkivel is szót érteni. Az önkontrollod igen kicsi a szófosásod meg igen nagy…ebből aztán az következik, hogy minden kezdeményezésed ( mégha kiváló is ) bukásra van ítélve, mert szétoffolod magadat…
Sok sikert, én részemről ezt hagyom is, mint eddig is tettem.Blog-gal próbálkoztál már? Szerintem neked találták ki! 🙂
1, Amúgy HUP ( Hungarian Unix Portál ) nem linuxfórum. A linuxfórum meg nem igazán foglalkozik más unix(ware)-okkal.
2, Mindenki annyi fórumot nyit, amennyit szeretne ( te is nyitottál )
3, amit írsz az – meg ne sértődj – szófosás…. 😀Blog-gal próbálkoztál már? Szerintem neked találták ki! 🙂
1, Amúgy HUP ( Hungarian Unix Portál ) nem linuxfórum. A linuxfórum meg nem igazán foglalkozik más unix(ware)-okkal.
2, Mindenki annyi fórumot nyit, amennyit szeretne ( te is nyitottál )
3, amit írsz az – meg ne sértődj – szófosás…. 😀Hehe, az ipcop honlapján van a válasz!
http://ipcop.org/index.php?name=FAQ&id_cat=13#q118Hehe, az ipcop honlapján van a válasz!
http://ipcop.org/index.php?name=FAQ&id_cat=13#q118 -
SzerzőBejegyzés