Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
debian alatt ennyi lenne:
Code:pomm linux-2.6.24-7 # echo „route add -net 0.0.0.0 gw 192.168.20.1 netmask 0.0.0.0 dev eth0” > /routeadd.sh
pomm linux-2.6.24-7 # chmod +x /routeadd.sh
pomm linux-2.6.24-7 # mv /routeadd.sh /etc/init.d/
pomm linux-2.6.24-7 # ln -s /etc/init.d/routeadd.sh /etc/rc2.d/S98routeadd.sh
pomm linux-2.6.24-7 #debian alatt ennyi lenne:
Code:pomm linux-2.6.24-7 # echo „route add -net 0.0.0.0 gw 192.168.20.1 netmask 0.0.0.0 dev eth0” > /routeadd.sh
pomm linux-2.6.24-7 # chmod +x /routeadd.sh
pomm linux-2.6.24-7 # mv /routeadd.sh /etc/init.d/
pomm linux-2.6.24-7 # ln -s /etc/init.d/routeadd.sh /etc/rc2.d/S98routeadd.sh
pomm linux-2.6.24-7 #törölve
törölve
btami wrote:pomm wrote:Ha jól értettem, múlt időt használtál, akkor ne menjünk már a win95-ig vissza!Ez 2006-ban volt, amikor az abev már több éve működött!
Az is több, mint egy év! Amúgy a lényeg nem változott, mert 2006 óta „fejlesztik” a linuxos abevet is. Nézd meg hol tart. Szánalmas. A többi megjegyzésem pedig még mindig nyitott. Miért nem szakemberre bízzák a munkát! Ennyi erővel én is megírhattam volna jó pénzért. 🙂 Ilyen trágyát bárki összehoz.
pomm wrote:Elég röhejes, hogy ennyi pénzért még egy programozót sem vettek fel, hanem önjelölt dilettáns ökrök vagy áltsulis számtech szakkörösök írták a progit. Mert nem hiszem el, hogy ilyet képzett programozó kiad a kezéből. Ha így melóznék akkor még munkanélkülinek is alkalmatlan lennék!btami wrote:pomm wrote:Ha jól értettem, múlt időt használtál, akkor ne menjünk már a win95-ig vissza!Ez 2006-ban volt, amikor az abev már több éve működött!
Az is több, mint egy év! Amúgy a lényeg nem változott, mert 2006 óta „fejlesztik” a linuxos abevet is. Nézd meg hol tart. Szánalmas. A többi megjegyzésem pedig még mindig nyitott. Miért nem szakemberre bízzák a munkát! Ennyi erővel én is megírhattam volna jó pénzért. 🙂 Ilyen trágyát bárki összehoz.
pomm wrote:Elég röhejes, hogy ennyi pénzért még egy programozót sem vettek fel, hanem önjelölt dilettáns ökrök vagy áltsulis számtech szakkörösök írták a progit. Mert nem hiszem el, hogy ilyet képzett programozó kiad a kezéből. Ha így melóznék akkor még munkanélkülinek is alkalmatlan lennék!xms wrote:Huhhh, ezt nem biztos hogy értem 🙂
Arról van szó, hogy úgy szeretnék egy route bejegyzést hozzáadni a route táblához, hogy az ne törlődjön ki újraindítás után.G
Mi a pontos parancs, amit menteni akarsz? Írd be!
Azt is tudni kellene, milyen disztrit használsz!xms wrote:Huhhh, ezt nem biztos hogy értem 🙂
Arról van szó, hogy úgy szeretnék egy route bejegyzést hozzáadni a route táblához, hogy az ne törlődjön ki újraindítás után.G
Mi a pontos parancs, amit menteni akarsz? Írd be!
Azt is tudni kellene, milyen disztrit használsz!Nekem megy az asztali pci-os firewire karival és a megfelelő kernel beállításokkal. A lényeg, hogy elején a kino-t eleve root jogokkal indítsd és nézd meg úgy megy-e.
Az asztali gépem adatai:Code:pomm:~# lspci | grep Fire
01:03.0 FireWire (IEEE 1394): VIA Technologies, Inc. IEEE 1394 Host Controller (rev 46)
pomm:~# lsmod | grep 1394
dv1394 18260 0
eth1394 19076 0
pomm:~# dmesg | tail
hdd: tray open
end_request: I/O error, dev hdd, sector 0
ieee1394: Node changed: 0-01:1023 -> 0-00:1023
ieee1394: Node suspended: ID:BUS[0-00:1023] GUID[0000f0000f566eee]
ieee1394: Error parsing configrom for node 0-00:1023
ieee1394: Error parsing configrom for node 0-01:1023
ieee1394: Node suspended: ID:BUS[0-00:1023] GUID[001106000001db54]
ieee1394: Node resumed: ID:BUS[0-00:1023] GUID[0000f0000f566eee]
ieee1394: Node changed: 0-00:1023 -> 0-01:1023
ieee1394: Node resumed: ID:BUS[0-01:1023] GUID[001106000001db54]
pomm:~#A kino – ha minden jól megy, tudja kezelni a kamerát. Ekkor visszacsévélsz, majd „becapture-zod” a filmet.
Ha jól értettem, múlt időt használtál, akkor ne menjünk már a win95-ig vissza! Elég röhejes, hogy ennyi pénzért még egy programozót sem vettek fel, hanem önjelölt dilettáns ökrök vagy áltsulis számtech szakkörösök írták a progit. Mert nem hiszem el, hogy ilyet képzett programozó kiad a kezéből. Ha így melóznék akkor még munkanélkülinek is alkalmatlan lennék!
A cikk amúgy korrekt, de pár troll már rástartolt. -
SzerzőBejegyzés