Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vasynál is több nap volt mire feladtam 🙂
Vasynál is több nap volt mire feladtam 🙂
pomm wrote:a logokkal meg ne is törődj csak foglalják a helyet.pomm wrote:a logokkal meg ne is törődj csak foglalják a helyet.Pusztito wrote:Mind1, most az xserverrel baszakszok. Azt írja, hogy nem tud csatlakozni.Hozzád én sem akarnék a logokkal meg ne is törődj csak foglalják a helyet. A grup az a gruppen rövidítése? Hogyan lehet telepíteni? Csatlakozni kell hozzá?
Pusztito wrote:Mind1, most az xserverrel baszakszok. Azt írja, hogy nem tud csatlakozni.Hozzád én sem akarnék a logokkal meg ne is törődj csak foglalják a helyet. A grup az a gruppen rövidítése? Hogyan lehet telepíteni? Csatlakozni kell hozzá?
Pusztito wrote:Code:Az meg seggreült, mert hülyeséget keresettettekSaját maga állította be mágát így. Kerestettet vele a f**om.
Akkor a gépeden a skynet és öntudatra ébredt 🙂
Pusztito wrote:Code:Az meg seggreült, mert hülyeséget keresettettekSaját maga állította be mágát így. Kerestettet vele a f**om.
Akkor a gépeden a skynet és öntudatra ébredt 🙂
Pusztito wrote:bootolás közben adta ki a hibaüzenetet. Ha cfdisk-be megnézem a particíót, hda a vinyó.szerk: nézd meg jobban kisbetu.
Ez most nagyon fájt…
Pusztito wrote:bootolás közben adta ki a hibaüzenetet. Ha cfdisk-be megnézem a particíót, hda a vinyó.szerk: nézd meg jobban kisbetu.
Ez most nagyon fájt…
-
SzerzőBejegyzés