Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
LuJOmAn wrote:de ha esetleg nem jönne össze a du -h –max–depth=1 (mivel a –max–depth paraméter nálam nem működött, melyik verziótól kezdve használható?)
Ez a parancs egyik verziótól sincs, mert nem –max–depth hanem –max-depth!
Jó lenne néha gondolkodni, megnézni a –help illatve man részt is!LuJOmAn wrote:de ha esetleg nem jönne össze a du -h –max–depth=1 (mivel a –max–depth paraméter nálam nem működött, melyik verziótól kezdve használható?)Ez a parancs egyik verziótól sincs, mert nem –max–depth hanem –max-depth!
Jó lenne néha gondolkodni, megnézni a –help illatve man részt is!Az avidemux tudja és nem kell újra kódolni sem.
szerk:
Hehe, most olvasom a film címét…ahhoz mi a ráknak felirat? Ennyit ért mindenki:
– ÁÁÁÁhhhh, gut, gut, komm, komm, ich komme, spritze, spritze 😀Az avidemux tudja és nem kell újra kódolni sem.
szerk:
Hehe, most olvasom a film címét…ahhoz mi a ráknak felirat? Ennyit ért mindenki:
– ÁÁÁÁhhhh, gut, gut, komm, komm, ich komme, spritze, spritze 😀Én is megnéztema kutyust, de nekem nem tűnik hülyeségnek. Beindexelte a /home és a dokumentum mappáim és tényleg megtalálok mindent.
Ha megadok neki egy pontos kifejezést, akkor elég pontos a találat!Én is megnéztema kutyust, de nekem nem tűnik hülyeségnek. Beindexelte a /home és a dokumentum mappáim és tényleg megtalálok mindent.
Ha megadok neki egy pontos kifejezést, akkor elég pontos a találat!dd if=/dev/hda of=/dev/fd0 bs=512 count=1
Ha a linux a primary masteren és a rendszerbetöltő az mbr-be van, illetve ha az fd0 a floppy-d.
tar – ha jól tudom a tape archive rövidítése…A sérült fájlrendszernél meg a dd is kiléphet, ha akkora a gáz…
tar – ha jól tudom a tape archive rövidítése…A sérült fájlrendszernél meg a dd is kiléphet, ha akkora a gáz…
-
SzerzőBejegyzés