Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:vasy05 wrote:Uzsolt: Köszönöm a parancsot, ha lesz egy kis időm kitapasztalom.
Akkor tapasztald meg most! Üss egy lsmod-ot, majd egyesével menj végig rajtuk a modinfo-val! Ez máshogy nem fog menni! Meg persze legközelebb megint kb. két órát vársz, mire sikerül megoldani, míg most eltöltesz vele öt percet, és nem kell majd ilyen apróságokkal idefordulnod, meg persze egy-két perc alatt meglesz a szükséges modul.
Nem kell, ez a modul tartozik kártyához:
atl1 36108 0Beteszed modulba vagy ha bent van betöltöd! A kernelnek része.
livecd ( pl. slax vagy systemrescue )
mount /dev/hdxy /mnt
grub-install –root-directory=/mnt /dev/hdx
x-et és xy-t értelemszerűen kitölteni.livecd ( pl. slax vagy systemrescue )
mount /dev/hdxy /mnt
grub-install –root-directory=/mnt /dev/hdx
x-et és xy-t értelemszerűen kitölteni.Szakatt wrote:Azt a sort észrevettem, csak valamiért nme vettem tudomásul – gondolom egy olyan sorra számítottam, hogy „Ide írd mit szeretnél megosztani, öcsi!” 😀 Itt a config file:Akkor te rossz rendszert használsz! 😛 Amire te gondolsz az nem a linux! 😛
Ezt olvasd el! Ebből már egy gyerek is beállítja.Szakatt wrote:Azt a sort észrevettem, csak valamiért nme vettem tudomásul – gondolom egy olyan sorra számítottam, hogy „Ide írd mit szeretnél megosztani, öcsi!” 😀 Itt a config file:Akkor te rossz rendszert használsz! 😛 Amire te gondolsz az nem a linux! 😛
Ezt olvasd el! Ebből már egy gyerek is beállítja.gtk wrote:Ubuntu-ban nincs service??
apt-get listaban sincs benne..Mire is gondolsz?
Gondolom rsync, de lehet hogy van rá vmi spéci szkript vagy prog…Mindenesetre rsync-kel meg tudod csinálni.
-
SzerzőBejegyzés