Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bepe, ha ez célzás a diktatúrás témára, akkor azt kell mondjam, kicsit negatívan látod a dolgokat.
Direkt a te kedvedért most átbújtam a kukát, megtaláltam benne david postját, amit délben írt. Ezután átnyálaztam a moderációs naplót, melybõl kiderült, hogy õ maga törölte a postot. Ehhez meg van a joga.Másfelõl a blog tényleg vicc volt, mert szinte csak te szóltál hozzá a témához.
Ezen tények fényében, van-e további probléma, vagy túlléphetünk a dolgon?
ascii autós játék:
moon-buggy1. netrõl
2. kisebb ablakkezelõ (XFce, fluxbox, icewm…)
3. Ha Doson nõttél fel, akkor hamar belejössz. Dokumentációkkal meg tele van a net, hogy csak egyet említsek itt a Debian desktop kialakítása1. Nem kell
2. Alsát kell hangolni tudomásom szerint.Nézd, vannak ezek a különbözõ protokollok, melyekre léteznek különbözõ programok. Van olyan ami csak egy adott hálózaton müködik, ilyen az aMSN, a licq; aztán ott vannak a multifunkciós progik (gaim, kopete, centericq…). Skype ezzel szemben egy egy zárt dolog, a chat lehetõség csak kiegészítõ, fõ funkciója, hogy egy platformfüggetlen hangátviteli lehetõséget ad, de csak a saját programjával.
Grafikus driver volt fenn? (milyen)
Az elsõ dolgom az lesz, hogy visszaállítom a linuxforum.hu blogot.
1g0R:
Davidnak írtam, hogy válaszolhatna már õ is nekem.Bepe: ezeket a hávéesvén kérlek.
-
SzerzőBejegyzés