Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1g0R nem válaszolnál a pm-emre?
és te az e-mail-emre?
Miért?
OFF:
Sorry, hogy lezárt topikba firkálok bele, csak jelzem, hogy jelenleg nem lehet hírt beküldeni. Javítás folymatban..
Azért leírhatnád a konkrét esetet, hibaüzenetet, meg mindent, hátha más a probléma <_<
Ezennel lezártam a szavazást, a találkozó idõpontját fixáljuk február 25-ben.
Ma lelkes vagyok:
Amennyiben nem akar figyelni a betûk állítására, akkor a /etc/gtk/gtkrc.iso-8859-2 állományban ha szerepel ez a sor a végén:
class „GtkWidget” style „gtk-default-iso-8859-2”
kommentezd ki (# jel a sor elejére) és nézd meg utána, hogy van-e változás.((
Szerintem is szükségetelen ilyen témát firtatni itt. Az más kérdés, hogy a moderátorok sem vették észre a vastag fekete feliratot, miszerint a topik be van zárva 🙁
Nézd, van egy olyan megérzésem, hogy kevesen fogják tovább olvasni az elsõ sornál, amíg nem írod le rendesen. Használd a pontot, vesszõt a szmájlik helyett és egybõl értelmet nyer.
Nem kötekedés, a Te érdeked, hogy mások is megértsék a mondandód. -
SzerzőBejegyzés