Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jól képzett rendszergazda

Hát, bocs, de ebben valahogy kételkedem…
Milyen alaplap, milyen chippset, milyen vga döglött be, és ezeket miért nem írtad már ide be?
Milyen alaplap, milyen chippset, milyen vga döglött be, és ezeket miért nem írtad már ide be?
Ha nem tetszik, ne használj suse-t. Ha meg support-ot követelsz, VEGYÉL! Ha meg béna vagy, mégpedig eléggé, és nem tudsz felrakni egy java plugin-t, akkor fizess meg valakit, aki tudja.
Ha nem tetszik, ne használj suse-t. Ha meg support-ot követelsz, VEGYÉL! Ha meg béna vagy, mégpedig eléggé, és nem tudsz felrakni egy java plugin-t, akkor fizess meg valakit, aki tudja.
Router clone mac adress menüpont, ugyanis a kábelnet a hálókártyád MAC címére van regisztrálva…
Router clone mac adress menüpont, ugyanis a kábelnet a hálókártyád MAC címére van regisztrálva…
1, RTFM!
3, 192.168.1.1
http://www.x-micro.com/main-support_download.php
Amúgy amit te beírsz, az egy usb-s wlan kártya.
1, RTFM!
3, 192.168.1.1
http://www.x-micro.com/main-support_download.php
Amúgy amit te beírsz, az egy usb-s wlan kártya.
Gmount-iso gond nélkül felcsatolja az .nrg file-okat, most próbáltam ki, mert már igen rég használtam nrg-t.
Egyszerű graf mount felület, 500 kde-s függőség nélkül(acetoniso sajna qt/kde-s). -
SzerzőBejegyzés
